Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Csajok) Nektek miért tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Csajok) Nektek miért tetszenek a "dísz*uzi" fiúk?

Figyelt kérdés

Mármint azokra a fiúkra gondolok akik, rózsaszín pólóba, kockás kendőbe(nyakukon) járnak és olyan kicsit *uzisan viselkednek, mondjátok meg MIÉRT őket választjátok inkább....

Nem értem egyáltalán, mert szerintem egy ilyen srácnak aki szerintem el volt kényeztetve és így ki mer menni emberek közé és így viselkedik annak milyen jövője lehet????


2010. okt. 29. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én sem értem, az ilyeneket egyébként a "szaknyelv" alfahímnek hívja.
2010. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Fiúk, nektek miért tetszenek a plázapi.csák?
2010. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan veszed ezt az őrültséget... Egy férfi legyen férfi. Nekem már alapból meredek az olyan pasi, aki képes rózsaszínt felvenni...
2010. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet h "alfahím" nálam ez ugrott be elsőnek és pl nekem egyáltalán nem jönnek be a pláza*icsák és most általánosítottam szal tisztelet a kivételnek...:D
2010. okt. 29. 19:03
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

A normális csajok és a plázap*csák is NŐK.

Én nem vagyok oda a plázás csajokért,de szerintem nem irritálóak,mert nőiesek.


A kis rózsaszínpólós cicafiúk viszont NEM férfiasak. Érted már a különbséget?

2010. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a második válaszolónak írtam.

21/f

2010. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Néha elnézem ezeket a 40 kilós nyápic divat fickókat és eszembe jut, milyen férfi lesz belőlük. Mit csinálnak, ha egy szekrényt arrébb kell majd rakni otthon, vagy kinyitni egy befőttesüveget, vagy bármit amihez kellhet a "férfierő"?
2010. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít valahol a dolog, de ne aggódj, azoka Nök akik most ezeket választják pár éven belül a normális férfiak tenyeréböl fognak enni.

Nézd meg, a 16-20 évesek nem siránkoznak a normális férfi után, na de 20 fölött már krokodil könnyeket hullatnak, amiért mindenki csak megkúrnu akarja öket.

2010. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő barátom? Nem siránkozni kéne, ha nem jön össze csaj...
2010. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az ilyen apuci kedvencei még egy falevelet nem tettek arréb a rend érdekében mikor meglátok egy ilyen embert elönt a könny a röhögéstől :)
2010. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!