Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon jól megétjük egymást, és tetszünk egymásnak, végül én beleszerettem, de ezt nem mondtam el neki soha. Úgy négy hónapja vhogy megszakadt a kapcsolatunk és most barátnője van. Én nagyon szerelmes vok ebbe a srácba és sehogysem tudom iverni őt a fejemből.

21/l


2012. jan. 12. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy még jóképűbb srácot!
2012. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy miért nem mondtad el neki? Mellesleg szerintem lelkiismeret furdalásod van, hogy hülye voltál és a te hibád az egész, hogy nem jöttetek össze, és azért nem tudod elfelejteni. Szóval először ezt tisztázd magadban, hogy amúgy se jöttetek volna össze, még ha elmondod neki amit érzel stb.
2012. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Az előző válaszoló nem lehet valami intelligens...>.>

Nem a "jóképűség" a legfontosabb az értelmesebb emberek szerint...

2012. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De a nők szerint igen :)
2012. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Hát ezért is hallani olyanokat, hogy gond van a kapcsolattal, mivel várják a fehér királyt, de az legbelül egy sötét paraszt:P


Az én barátnőm például nem a legszebb (szerintem igen, hisz szeretem:D) de semmiért sem cserélném le, mert olyan belül, mint senki más:)


Nah, de ne offoljunk:D

21/F

2012. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!