Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Trollkodó, ronda, önbizalomhiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trollkodó, ronda, önbizalomhiányos pasik kíméljetek a válaszoktól! Csajok! Hogy szoktatok megkörnyékezni egy jó pasit, mivel szólítjátok meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én sehogy! Én ezzel úgy vagyok, hogy a pasinak kell kezdeményezni! De arra mondjuk manapság várhatok....

Amúgy pedig szemezz vele, keresd a tekintetét, vagy ülj le hozzá közel/mellé. Egy idő után csak fel fog tűnni neki... :) 16L

2012. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
én nagyon jóképű vagyok. de fiú vagyok ugyhogy nem szokatm fiukhoz odamenni. DE! magamhoz azzal mennék oda hogy szia, ha tetszem neked akkor dugunk?
2012. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Épelméjű csaj nem környékezi meg a pasit.A nő azért nő,mert a férfi dolga a kezdeményezés.
2012. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De az első lépést a nőnek kell megtenni.. Még pedig azzal h ad 1 jelet a férfinak.Azután már csak a férfin múlik h mit kezd azzal a jellel.(Megszólítja,vagy nem.)


23/F

2012. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

"A nő azért nő,mert a férfi dolga a kezdeményezés"


érvelésből karó

2012. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
A trollkodó, ronda és önbizalom-hiányos jelzők között "és" vagy "vagy" kapcsolat van? Fontos kérdés!
2012. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Re:16:12 : "nem-és" és "nem-vagy" kapcsolat van...
2012. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én szemezni szoktam. Aztán ha már elkezdtünk beszélgetni, akkor szerencsétlenkedem valamivel, hogy segítsen, ezzel általában kialakul a testi kontaktus, onnan meg nyert ügy.


24/N

2012. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Menj oda, mosolyogj ra es beszelgessetek.

Legyel kedves. Aztan ha ugy erzed mint barat bevagodtal(mert ö is mosolyogva kedvesen fogad.) Akkor kezdj finoman flörtölni vele. Mondj neki ket ertelmu dolgokat.

Igy ha tetszel neki talan lep. Ha nem tetszel neki meg mindig mondhatod hogy csak vicceltel.

22L

2012. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 okoska31 ***** válasza:

:) A férfi dolga a kezdeményezés. Ja, miután megjött a jóváhagyó jel a csajoktól - csak a sok emancipunci ilyet már nem küld, de várja a kezdeményezést...

olyan a helyzet, mint a villámnál. A villám is úgy tűnik, hogy a felhőből/égből indul, de annak is van egy vezető sugara, ami a földből "megy fel" majd jön villámmal együtt vissza...

2012. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!