Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, és egyszerűen nem tudok rájönni, hogy ő mit szeretne tőlem. Egyik nap teljesen közömbös, szinte nem is foglalkozik velem. Másik nap egyfolytában velem van elfoglalva, zavarban van, stb. Már fogalmam sincs, hogy ő mit akar.
2012. jan. 12. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ha én próbálok felé közeledni, arra is két féle képpen reagál, van amikor belemegy a játékba, de van, hogy "elmenekül."
2012. jan. 12. 16:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viselkedj vele normálisan, azt majd úgyis eldől.

De mivel fiatal vagy és sürgeted az időt, hogy legyen már valami ezért ez neked nem fog vagy menni fog de beleőrülsz (okulva unokahúgaim tinédzser korán)


De azért sok sikert!

2012. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se törpölj rajta! Ha kedves, te is légy kedves, ha közömbös, akkor ne is figyelj rá! Mondanám, hogy csináld fordítva: ha kedves, menekülj előle, ha visszahúzódik, akkor kedveskedj! De képes, és lekopik, ha gyáva. De én úgy tapasztaltam, ha a fiú akar egy lányt, akkor azt kijárja magának. Ha csak nem annyira kevés önbizalommal áldották meg, hogy maga fölé helyez téged, s nem is reménykedik.De ez ritka.
2012. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!