Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem a srác? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a srác? Én már nem tudom eldönteni hogy tényleg velem szeretne-e lenni, vagy lefektetni

Figyelt kérdés
Nagyjából fél éve beszélgetek egy fiúval, neten ismerkedtünk meg egy online játék keretében. Eleinte csak haverkodtunk,aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Nagyjából 4 hónapja szakított egy 5 éves kapcsolattal, nekem pedig van barátom, de már nem szeretem. A csávó azt mondja, ne szakítsak mert ha nekünk nem jönne össze egyedül maradnék. Nagyon kedves fiú, akárhova megyünk mindent fizet. Én teljesen belezúgtam, de 4. találkozónkon már le szeretett volna feküdni velem, és ha arra terelődik aszó, azt mondja hogy nem tudja, akar-e egyáltalán tőlem valamit(járni v ilyesmi). De azt tudom, hogy szeret beszélgetni. Jah és 5 évvel idősebb nálam de az előző csaja is velem egy idős volt, szal ez nem probléma.
2010. nov. 29. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak meg akar dugni. De én is, ha ez számít valamit.
2010. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nielindi ***** válasza:
szerintem is csak megdugni akar. amugy hány éves vagy??
2010. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Le akar fektetni :S Felejtsd el :S Mást nem tudok mondani..
2010. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.Egyébként folyamatosan azt mondja, hogy nem akar átverni. És miért éri meg hogy ennyi pénzt költ rám?Ráadásul nem is Budapesti, ahogy én, és mindig ő jár fel ide, bár tény hogy 2 találkozásunk akkor volt, amikor eleve is fel kellett jönnie, mert ide jár egyetemre.
2010. nov. 29. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!