Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek égő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek égő?

Figyelt kérdés

Szóval égő ha egy fiú régi kocsival jár / hordják?

(Lada)


2012. jan. 12. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem. Az a gáz, hogy ezt a kérdést feltetted. Nem gondolod, hogy nem tehetik meg, hogy másikat vegyenek?
2012. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A Lada legalább ki van fizetve és még 20 év múlva is autó lesz, a gazdagnak tűnő ficsúrok meg addig feszítenek a hitelből vett autóban, amíg el nem viszi tőlük a bank...
2012. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy amíg a nagy menőzés közben nem törik össze magukat az autóval együtt.
2012. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Én is ilyen helyzetben vagyok, csak azért tettem fel a kérdést, hogy emiatt koppinthat-e le csaj :)

2012. jan. 12. 17:20
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát a normális lányok nem fognak, de ma kis hülye p*cs*k valószínűleg igen.

Első voltam. :)

2012. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem minden vágyam egy új Lada Niva :D úgyhogy nem gáz...
2012. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, mivel vannak felszínes lányok, de az ilyenekért nem kár egyébként.

Szerintem egyáltalán nem égő, ha nem lenne kocsid, az se lenne az, nem ettől leszel "valaki".

2012. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ennek örülök :) 6/6 szerint nem gáz ^^

Köszi a válaszokat

2012. jan. 12. 17:26
 9/18 anonim ***** válasza:

Vannak felszínes lányok, de normális csávónak nem ezek jönnek be. Nekem például jobban tetszik, ha egy fiatal srác régi autóval jár, mert arról legalább feltételezem, hogy az övé, és ki van fizetve. Hányingerem van azoktól, akik a fater pénzével villognak, ő maguk pedig még életükben nem dolgoztak.

Amúgy meg tényleg jobban is érzem magam egy ilyen régi kocsiban, nosztalgikus, kedves, ne hivalkodó, és nem olyan nagy baj, ha leeszem kecsappal az üléshuzatot :-)

2012. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Látszik sok a ribanc :)) ki a "szt érdekel milyen a kocsija ha van szíve -,-""""??
2012. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!