Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érveket tudtok amellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érveket tudtok amellett, hogy létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik. Mi a párommal első látásra egymásba szerettünk, amikor megismertük egymást. Ez már 3 éve volt, és azóta is boldogok vagyunk együtt :D
2012. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érveket semmilyet. Van ilyen, bár elég ritka.
2012. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer már átéltem, de kezdenék rögtön egy ellenérvvel. Nem ismered az illetőt, hogy lehetnél szerelmes belé?

Szerintem ilyenkor az történik, hogy első látásra rendkívül vonzónak látod a másikat, szinte ki sem tudod verni a fejedből azt a pillanatot amikor megláttad, egyfolytában az a "kép" lebeg a szemed előtt. Nálam az történt, hogy különböző helyzetek, jelenetek játszódtak le a fejemben vele kapcsolatban, mint például együtt sétálunk valahol, elmegyünk erre-arra, stb... Ha úgy tetszik egy róla kreált képbe szerettem bele, és tényleg úgy lehet az egészet átélni mintha szerelmes lennél, pedig még nem is ismered.

Később egyébként megismerkedtünk és csalódtam, közel sem olyan volt mint amilyennek elképzeltem. Nem lett közöttünk semmi. :)

2012. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érveket én sem tudok. Párom első látásra belém esett állítása szerint, azóta is azt a pillanatot emlegeti :)

De ez azért gyanítom elég ritka.

És nyilván inkább nagyon erős és hirtelen jelentkező vonzalmat, szimpátiát takar ez a kifejezés, szerintem.

2012. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!