Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérzés! Ilyen vajon létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérzés! Ilyen vajon létezik?

Figyelt kérdés
Megpróbálom összefoglalni. Van egy srác, akit amikor először megláttam megtetszett és úgy vettem észre, hogy ő is felfigyelt rám. Ma végre eljutottunk addig, hogy beszélgettünk! De sajnos már nem sokáig fogunk tudni, ráadásul van barátnője. Mégis valamiért azt érzem, hogy lesz köztünk valami, úgy érzem, hogy "összetartozunk"! Szerintetek csak becsapom magam? Vagy ilyen tényleg létezik? Lehet még köztünk szerintetek valami a jövőben? Én nagyon azt érzem, hogy igen és hogy ő egyszer az enyém lesz.
2011. dec. 23. 20:21
1 2 3 4
 1/36 mus musculus ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyesmiben, de a legtöbb nő szereti bemesélni magának a dolgokat. Majd meglátjuk, ne éld bele magad.
2011. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Igen, igazad lehet! Éppen azért is írtam ki kérdésbe, hogy azok akik kívülről szemlélik észhez térítsenek. Egyszer tetszik valaki annak is van barátnője... Ez is csak én lehetek...:)
2011. dec. 23. 20:34
 3/36 anonim ***** válasza:
41%
Egyben undorító,szánalmas és vicces,hogy a csajok képtelenek arra,hogy olyan pasit találjanak aki szabad.Engem is fel akarnak szedni pedig van barátnőm és jókat röhögök az ilyeneken.Meg legszivesebben ugy pofánverném,hogy agyhalott lenne.
2011. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a válaszod stílusa a szánalmas!! Csak téged minősít! Egy szóval nem mondtam, hogy fel akarnám szedni, vagy hogy hajtanék rá! Ha elolvastad volna a kérdést alaposan akkor láttad volna, hogy arra irányult a kérdés, hogy a JÖVŐBEN, amikor majd nem lesz barátnője esetleg lehet- e majd köztünk valami. Olyan pasival soha nem kezdenék akinek van barátnője. Amúgy meg a stílusodból ítélve nagyon kétlem, hogy bármilyen csaj is megpróbálna téged felszedni...
2011. dec. 23. 20:39
 5/36 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem felszedni szoktak egyébként meg boldog párkapcsolatom van több éve.Te meg csak szenvedj tovább te kis szánalomhalmaz. :D
2011. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
"Engem is fel akarnak szedni pedig van barátnőm"- legalább azt olvasd el amit Te írtál...amúgy meg részvétem a barátnődnek, biztos egy élmény lehet veled az élet! Felesleges válaszolnod, mert innentől kezdve nem érdekel és nem fogom lereagálni, mert erre nem vagyok kíváncsi.
2011. dec. 23. 20:45
 7/36 mus musculus ***** válasza:
42%-osnak csak úgy egészen halkan odasúgnám, hogy ő használta először a "szoktak" szót, a kérdező a próbálkozást említette.
2011. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
De ha ennyire nem tudtok magyarul akkor sajnálom )
2011. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 mus musculus ***** válasza:
Ezt nem is vitatom, de ne őt hibáztasd már, mikor tőled indult az egész.
2011. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%
Mi indult tőlem?Arról nem tehetek,hogy a szavak között egyesek nem tudnak különbséget tenni...
2011. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!