Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIlyen szoval jellemeznetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIlyen szoval jellemeznetek engem?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek, mert en nem tudom eldonteni...14 eves lany vagyok, es ha egy fiu ram mosolyog, vagy mond valami edest akkor egybol langra lobbanok.Es ha utana mar nem keres akkor rohadtul rosszulesik.Pedig szerintem csak udaviassagbol mosolyog, vagy mond valami szepet, de ezt nem tudom megertetni magammal!!!Mi a bajom?
2012. jan. 12. 20:29
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Nem értem minek ilyenen kötözködni. Nem mondom sokszor engem is idegesít az,hogyha valaki szembetűnő helyesírási hibát vét,de amikor gyorsan gépelek sokszor hagyok ki betűket. A vessző hibához annyi,hogy meycry a mondatokat nagy betűvel kezdjük. De nem itt kéne magyar órát tartani..mellesleg aláhúzzák a helytelen szavakat,nem értem miből áll kijavítani. Másrészt! Aki már rib.ncoz azt is felháboríttónak tartom. Ti rib.ncoztok minden lányt és miből gondoljátok,hogy jogotok van bárkit így megítélni. Persze interneten keresztül üres szavak de igen is van jelentésük és nyilván nem esik jól a kérdezőnek. Mert ti bizonyítani nem tudjátok,hogy az illető valóban rib.nc lenne de,hogy seggf.j vagy azt ti bizonyítjátok:)Félre értés ne essék, valóban sok lány van itt akik azok,de kulturáltan is lehetne velük közölni mindent.

Végül a kérdésre válaszolva.Igen ez a korral jár. Nyilván új dolog a fiúk közeledése,pedig nem árt hozzá szokni :) Ki növöd majd,még komolyodni fogsz.

17/L

2012. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Tejútendszer.
2012. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Endoplazmatikus-retikulum
2012. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Oriasi!!!
2012. jan. 13. 16:15
 45/45 anonim ***** válasza:

szerintem:

Rinderkennzeichnungs- und Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

2012. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!