Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK! KARIKA FÜLBEVALÓ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! KARIKA FÜLBEVALÓ? K*rvás?

Figyelt kérdés
Szeretem a karika fülbevalókat és jól is állnak... ami viszont aggaszt hogy már jó ideje használja az "olcsóbb" és a cigány réteg is... Nem akarok olcsónak kinézni benne... szerintetek?

2012. jan. 13. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok így válaszolni. Ha lenne kép akkor meg tudnám mondani, hogy milyen. Viszont ha azt mondod jól áll neked, szép, akkor viseld, mással meg ne foglalkozz...
2012. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy te hogy érzed magad benne. Én is imádom és mindig hordom. Innentől kezdve nem érdekel, hogy ki hogyan és miként érez, amikor rámnéz. Nekem tetszik és ez a lényeg. :)
2012. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mert hosszú szőke hajam van, és vannak ilyen babahajaim elől... és szerintem teljesen esztétikus és szép amikor félig meddig kivillan a karika. pl nyáron egy szép nyári ruhához...
2012. jan. 13. 13:12
 4/11 Hanariko ***** válasza:

lány vagyok, de szerintem akkor nézel ki benne olcsó cigánynak ha ez a tipikus arany(vagy arany színű) és ilyen rohadt nagy... ha kicsi karika, esetleg közepes, tehát a füledbe rakva nem verdesi a vállad az még jó... amúgy az arany sem baj, csak együtt a kettő: nagy és arany... az cigányos. Szerintem


17/L

2012. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hanariko ***** válasza:
26%
Látom közbe válaszoltál. Szőke hajhoz teljesen jó, persze barnához is meg máshoz is, csak a sötétebb hajnál megint más a hatás. Ne "aggasszon" ez az a probléma;)
2012. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez nagy karika és ezüst színű vékony... azért nem aggasztott eddig meg kék szem-szőke haj senkinek nem fog róla eszébe jutni hogy cigányos... ha mégis akkor... menjen át az utca másik oldalára xd
2012. jan. 13. 13:16
 7/11 zseni001 ***** válasza:
Ha nagy akkor igen.
2012. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

szerinted csak a "dragabbak" hordhatnak olyan fulbevalot?

szerintem nem k*rvas, csak egyszeruen pocsek

2012. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
undorító a nagy karika bármilyen legyen, nem véletlen h nagyrészt qrvák és indiánok hordják 20
2012. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem ettől leszel olcsó. nem mondanám ku*rvásnak.
2012. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!