Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon rossz. Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon rossz. Nem tudom hogy lehettem ilyen kiskoromban. Mit tegyek? Infók lejjebb.

Figyelt kérdés
Amikor 4-5 éves voltam nagyon sokszor voltam együtt az első fiú unokatestvéremmel. És valahogy felfedeztük a testünk örömeit, és szabályszerűen "szexeltünk". És sok ilyet játszottam a szomszéd lánnyal is és egy másik fiúval is. Nagyon bánom!!! Néha olyan lelkiismeret furdalás tör rám, hogy olyan nincs is... Ha el kell mennem nőgyógyászati vizsgálatra, mit mondok miért nincs meg a szűzhártyám? Azért ezt nem mondhatom! Biztos, hogy nincs meg, mert megnéztem. Mit gondoltok? Én már alig bírom ha eszembe jut... Emlékszem, hogy jól esett, néha bevillan az érzés is. (enyhén)
2009. máj. 25. 19:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

UHH....Ez non durva:S

De figyelj, ne görcsölj rajta, a dokinak semmi köze hozzá.

Te pedig ne érezd rosszul magad, lépj rajta tovább

2009. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod hogy tornáztál és akkor szakadt át...Akkor is könnyen át tud szakadni.
2009. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
22%

én meg a jó anyádat vágnám arcon úgy, hogy jó messzire szálljon! Ez most komoly!

ez nem a te bűnöd, hanem anyádé4 Gondolj csak bele.....

2009. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Anyukámnak ehhez semmi köze.
2009. máj. 25. 19:59
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

amúgy meg, ne görcsölj ezen, anno amikor jól esett, az nem is biztos, hogy szexuális kielégülés volt. lehet, hogy anyád a szexualitást később tiltotta, szégyenteljes dologként ismertette meg veled. Nem szégyen a szexualitás, az meg aztán tényleg a szülők szégyene, ha a gyerek túl korán kezdi. Sajnos nálunk még mindig "szégyen" a szexualitás, pedig rohadtul nem az egyébként!

Szóval, még mindig szájon vágnám anyádat! (Bocs)

2009. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
A szüleim nem tudják.
2009. máj. 25. 20:02
 7/31 anonim ***** válasza:
48%

O.K., azt mondod, anyudnak semmi köze ehhez... elfogult vagy....

gondolj bele, de nagyon őszintén. Figyu, nem nekünk tartozol elszámolással..... egy gyerek mindig a szülő példáját másolja, vagy amire a szülőtől nem kapja meg a választ, istenuccse de megtalálja magának máshogyan, másképpen.....

szóval?????

2009. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
A szüleim tényleg rendes emberek, soha nem tanítottak nekem ilyesmit. Nagyszülőknél voltunk és kipróbáltuk, hogy mi hogy van, és csináltuk. Úgy hogy elbújtunk. Ők nem tehetnek róla.
2009. máj. 25. 20:03
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
JÉÉÉÉÉ... ez totál olyan, mintha az én sztorimat írtad volna le. Pontosan ugyanígy volt velem is. Még a szereplők is stimmelnek meg minden. A szüleim nekem sem tehettek róla, én speciel az iskolában elég hamar felvilágosultam :D Aztán nekem is jött a lelkiismeret-furdalás. Én elmondtam anyukámnak. Nehéz volt belekezdeni, de utána tiszta megkönnyebbülés volt. Ha meg semmiképpen nem akarod elmondani anyukádnak, akkor fogd fel úgy, hogy AZ A GYEREK (mintha nem te lennél) CSAK KIVÁNCSISÁGBÓL KIPRÓBÁLTA. így talán könnyebb elfogadni.
2009. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

4-5 évesen, ha nem láttad felnőttől, eszedbe sem jut, hogy ilyet csinálj. ha meg a másik "ludas" is csak ennyi idős volt, kötve hiszem, hogy létrejött volna közösülés, hiszen akkor még erre nem alkalmasal a kisfiúk nemi szerve...

te vagy nagyon el vagy tévedve a szexualitásban, vagy csak minket szívatsz, mert tanulmányt írsz a 4-5 évesek szexuális életéről.

ha meg így is van, tőlünk várod a feloldozást: NEM FOGOD MEGKAPNI!

Kapsz mindenféle saját tapasztalatokat, esetleg történtvalakivel ugyanilyen, próbáljuk neked magyarázni hogy nem nagy gáz... úgysem nyugszol bele.

Mondd el anyunak, tőle kapod meg az igazi feloldozást!

2009. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!