Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap reggel mikor felkeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap reggel mikor felkeltem görcsölt a gyomrom és utána hánytam. Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 10:49
 1/10 anonim válasza:
Igen 100% hogy terhes vagy!Most nagy szarba vagy!!!!
2012. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha volt az elmúlt időben aktus amiből úgy gondolod lehet erre következtetni akkor nem kizárt. Ugyanakkor nem feltétel a terhesség jeleként felfogható reggeli rosszullét, meg hányás. Környezetemben vannak nők akik úgy lettek várandósak, hogy semmi ilyen bajuk nem volt. Szerintem az ilyen reggeli bajok a szervezetet próbálják megtisztítani a sok szartól, hogy egy tiszta környezetben induljon meg a magzat fejlődése, és aki egészségesen táplálkozik annak nem lesz ilyen baja.
2012. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
terhes vagy, ikreket vársz
2012. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én terhesség nélkül is szoktam ilyet csinálni.

Pl stressz, vagy egy időben minden előzmény nélkül a kávétól. Az is lehet, hogy új vitaminokat szedsz, üres gyomorra szintén lehetnek ilyen tünetei. A terhesség csak egy a 100 lehetőség közül. Javaslom teszt elvégzését.

2012. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Két fiad és egy lányos lesz. Hármas ikreid lesznek, úgy hogy örülj. Keresztelőbe meghívsz majd?
2012. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értetlen válaszok hidegen hagynak ennyi:)
2012. jan. 14. 11:14
 7/10 anonim válasza:
Terhes vagy.
2012. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szeretkeztél,akkor lehetsz terhes.Ám aktustól számított 14.napon egy terhességi teszt megmondja neked.
2012. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy talán elkaptál valami vírust. Vagy talán sok a stressz..felvételi, vizsgaidőszak, stb. Vagy még ezer más oka is lehet. Ez valóban egy idióta kérdés, éppen emiatt, tehát ne csodálkozz ha nem kapsz normális választ.
2012. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először ne gondoljunk a legrosszabbra.

Lehet csak egy egyszerű gyomorrontásról van szó.

Ha még sem az akkor csinálnod kell egy terhességi tesztet és okosabbak leszünk akkor. :)

2012. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!