Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az internetes ismerkedésről? Van jó/rossz tapasztalatod?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A 4 kapcsolatom közűl 3-at neten ismertem meg.

Nekem bejött...

A volt vőlegényemet is ott ismertem meg...igaz, hogy sajnos most nem vagyunk együtt, de 2ésfél évig jártunk...

Szóval szerintem jó.

2009. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
énis jöttem már össze pasival neten keresztül. pedig nem is társkeresés céljával voltam fenn, csak hülyéskedni akartam. és lett belőle, ami lett...nagyon szeretem a mai napig. persze nem árt vigyázni, ezt leszámítva én kicsit tartok tőle. de anyum is ismerkedett már így, jelenlegi párját is ott ismerte meg.
2009. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb kapcsim netes volt, vannak jó élményeim, török pasival jártam sokáig, de inkább távkapcsi volt, gyakran látogatott, mi is őt, mert én vidéki vagyok ő meg pesten élt, ő volt első pasim, 10 évvel ovlt idpsebb nálam, akkor 16 voltam, és mai napig barátok vagyunk

nem bántam meg


igaz a jelenlegi párommal hosszú ideje együtt vagyunk, ez eddig a legtartósabb kapcsi és őt munkahelyen ismertem meg, nem neten.


volt egy srác, kaivel egy suliba jártunk, régóta tetszett, de csak látásból ismertem.

Pár évre rá, mikor már kinn volt külföldön, véletlenül ő talált meg egy társkereső oldalon, és akkor esett le, hogy mi ismerjük egymást, h ő az a srác, csak még nem beszéltem vele. ő is emlékezett rám.


és nagyon szerettük egymást, csakhát nekem kapcsira ovlt szükségem, ő pedig messze lakott :(


ő a legjobb barátom, és ha egyedülálló lennék sztem összejönnék vele, de már nem érdekelne a táv, max kimennék utána

tudo h neki is tetszem még, eddig egy lánnyal sem tudott együtt maradni, mindig hütleneket fog ki, pedig jo pasi, csak velem beszél, másokkal elég gyakran összeveszik.


Jó emlékeim vannak, aki meg vetít és hamisnak hiteltelennek tünik, az alapba gyanus, azzal nem kell foglalkozni, megk iadni annak magunkat ennyi.

2009. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok, én egy kicsit másfelé vinném el ezt, mert az internetes ismerkedésbe nem csak párkapcsolat tartozik. én itt találtam egy barátomra. vagyis akiről sokáig azt hittem. egy tőlem 4 évvel idősebb csaj volt, és amióta megismertem neten, kezdetektől jó volt a kapcsolatunk. az ország másik felében élt, de pont ezért jó a net -gondoltam- sokat beszélgettünk...aztán egyszer azt amondta más fontosabb az életében és azóta mellőz...pedig előtte is volt ne megy pasija míg beszélgettünk..közel egy évet. és mégis..fontosabb volt neki a pasija és engem félredobott mint egy darab rongyot. azt is mondta hogy ő soha nem mondott olyat hogy mi barátok vagyunk, pedig esküszöm mondta.. meg hogy milyen hülyeséget beszélek hogy netes barátság..én azt hittem legalább Ő az. ha legalább az életben nem sikerül talán így. nekem az életben sincsenek barátaim. de nem. így is csalódnom kellett. és tudjátok mi a legrosszabb az egészben? hogy ő egész semmiségnek látja ezt, mintha nem is lenne olyan nagy szám hogy annyit beszélgettünk és számíthattun kegymásra, és hogy mennyire szerettem mint barátot. szép csaj volt, de úgysem lehetett volna semmi és nem is arra utaztam. azóta csak nagyon ritkán beszélünk..és keveset. fáj amit csinált, nem érdemlem meg. de talán nagyon is elkalandoztam, a főkérdésre visszatérve a véleményem az internetes ismerkedésről az hogy veszélyes ez. nem látod milyen valójában a másik fél. tanuljatok a hibámból én hogy jártam. lehet persze jó dolog is, de viggyázatok mert tényleg eléggé..hát..eléggé oda kell figyelni és megfigyelni akivel ismerkedsz, és jól reagálni a másikra. bocsi a talán túl hosszú válaszért
2009. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én jó dolognak tartom. Van, aki csak így talál hozzá hasonló embereket.

Én is neten ismertem meg a barátomat 2 éve lassan. Már másfél éve együtt vagyunk azóta is, és határozottan ki tudom mondani, hogy ez az eddigi legjobb kapcsim. És most nem az elfogultság miatt, hanem így is van.

És természetesen több tucat barátot ismertem meg neten keresztül, akikre úgy érzem bármikor számíthatok (:

2009. máj. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én az interneten ismertem meg a barátom, és ő a legnagyobb ajándék 13 éve :) csak az a baj, hogy társkereső oldalakon lévő emberek mind elkeseredettek / rondábbak mint a képen, ezért kerülöm azokat az oldalakat. inkább a HotDog, a hol részletesebben meg lehet ismerni a másikat. én ott találtam rá :)))
2009. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi, nem 13, 3.. :DDD
2009. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ott találtam meg a párom.4 hónapig távkapcsolatban éltünk,majd nem bírtuk és összeköltöztünk,azóta is szeretjük 1mást:D
2010. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!