Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen bőrszínű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen bőrszínű, szemszínű, hajszínű lány tetszik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fehér bőrű,kékszemű,szőke hajú,magas termetű,teltkarcsú alkatú,formás combokkal rendelkező hölgyek tetszenek:)


21/F

2012. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehér bőr, kék szem, sötétbarna haj.
2012. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Barna (napon barnult) bőr, barna szem, hajszín mindegy. Ez persze nem jelenti azt, h egy fehér bőrű, kék szemű lánynak ne lenne esélye :)
2012. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs idealom minden szininu lany lehet gyonyoru
2012. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindegy,csak jó segge legyen.
2012. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Szem,-.- és hajszín mindegy, de a bőre fehér legyen. Cigány, néger, kínai stb. nem kell.
2012. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem minden barnabőrű cigó :)
2012. jan. 14. 13:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem válogathatok, még a csúnya, túlsúlyos, szemüveges lányok is visszautasítottak képzeld. :-/


Úgyhogy én csak leírom kik jöttek be legtöbbször nekem külsőre.


Nekem eddig a barna vagy fekete szemű, sötétbarna vagy feketahajú, vékony, alacsony lányok tetszettek meg legtöbbször.


De ettől függetlenülmás lányok is megtetszettek/tetszenek, szerencsére sok lány tetszik, nincs nagy igényem, a túlsúlyos lányok nem vonzanak, egyébként szinte akárkinek lenne esélye nálam, ha ők is jeleznék, hogy nekem is van náluk esélyem.


Egyébként legutóbb egy kék szemű, szőkehajú vékony, alacsony lány tetszett meg, olyan kis aranyos volt. Kevem lett volna megölelgetni és megszeretgetni. :-)

2012. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
bár olyan lennék :)
2012. jan. 14. 16:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

kék szem a gyengém, a szőke haj szintén nagyon tetszik, bőrszín: valakinek illik a nagyon fehér bőr pl vöröshajúaknak, az agyonszolizott csúnya...arany középút


ideálom tehát a természetes szőke, napbarnított bőrű, világító kék szemekkel...


de mégis a legtöbb lány aki tetszik, nem ilyen:-) ..

szóval ez csak egy ideál, ami nagyon ritkaság, és lehet azért tetszik...a belső tulajdonság, szimpátia, kisugárzás sokkal inkább számít

2012. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!