Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsam meg még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg még egyszer? Ez annyira kínos. Viszont egyre jobban kezd megtetszeni.

Figyelt kérdés

Egy klubban megláttam egy lányt aki bejött nekem. Odamentem hozzá és beszélgettünk kicsit...sajnos kicsit hamar (10 perc beszélgetés után) rákérdeztem, hogy nem-e találkozhatnánk még valamikor a klubbon kívül is? Szóval randira hívtam, amire azt mondta, hogy erre inkább nem válaszol...egyszóval nem (szerintem). Még néha láttam a buszmegállóban, viszont nem mertem megszólítani miután egyszer már elutasított.

Esetleg lehetséges, hogy hirtelen érte a randira hívás és azért válaszolta ezt és nem is elutasításnak szánta?

Jó lenne ha valaki felvilágosítana, mert sajnos nem erőst értek a lányokhoz.


2012. jan. 13. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

"szia..emlékszel még rám?"

"öö igen.."

"bátorkodom megkérdezni,hogy.."

"NEM!!"


inkább hagyd.

2012. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt a baja, hogy helytelenül ragoztál. Helyesen: "Nem találkozhatnánk-e még valamikor...?". Figyeljünk oda rendesen arra az "-e" képzőre.
2012. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha láttad őt, gondolom ő is látott téged. Láttál rajta valamit? Ha bánja, az szerintem látszana rajta.

Egyik kedves barátnőm (lány) elsőre elhajtotta azt a srácot, akivel már évek óta boldog házasságban élnek. Ő abszolut nem az a fajta, aki olyasmire ragadtatná magát, ami nem nőies, de megoldotta, hogy a fiú észrevegye, hogy megbánta.

2012. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!