Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik,és régen talán

én is tetszettem neki,de sajna elcsesztem,

mert amikor rám írt face-en annyira leblokkoltam,

meg zavarba jöttem,hogy csak hülyeségeket írtam neki.

Meg amikor a suliba(osztálytársak vagyunk) hozzám szól,akkor is olyan hülyén szoktam viselkedni,nem tudom mi üt ilyenkor belém.Vagy amikor a közelbe van egyszerűen megkukulok. Szerintem totál zakkantnak tart,és már hozzám se szokott szólni. És már már szerintem más lány tetszik neki,mert facen kb. 20 lánynak írogat szivecskéket a képei alá.:(

Hogyan tudnám elfelejteni?

Légyszi segítetek,mert megőrülök!


2012. jan. 14. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Te komolyan egy olyan srác után sírsz ,aki minden lánnyal flörtöl? he he.


Ha meguntad a szenvedést, akkor állja neki a matekleckének.

Amúgy nálatok nincs röplabda edzés?

2012. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!