Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok! Ezt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok! Ezt hogy kezeljem? Minden percben rá gondolok, pedig tudom hogy reménytelen.

Figyelt kérdés

van egy lány akibe szerelmes vagyok, tud róla de nem viszonozza, hiába teszek meg mindent ennek érdekében.

nem tudom kiverni a fejemből, mert egyszerűen nem megy.

bármit megtennék a lányért. (bókoltam udvaroltam, stb.. mindent próbáltam már)azt mondta hogy nem tetszem neki ;(

(ui: már van barátja) ;((( 18F


2011. dec. 21. 23:05
1 2
 1/13 mus musculus ***** válasza:

"már van barátja"

Ez mindent eldönt. Hagyd.

2011. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egyszerűen megőrít a csaj,muszály egész nap a képeit nézegetnem...
2011. dec. 21. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor erről sajnos lemaradtál, ha barátja is van. :-( Szóval azt tanácsolom, hogy szedd magad össze és nézz valami új kiscsaj után. Ha nincs a környezetedben olyan lány akire rá tudsz hajtani, akkor regisztálj valami társkereső oldalra. Amelyik szekér nem vesz fel, azután hiába is futsz!
2011. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól semmi sem lesz jobb, hogy a képeit nézed egész nap!
2011. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
isten azért teremtette a nőt legyen mivel sanyargatni..kínozni...és a lányok sokszor nincsenek is tisztába hogy mekkora lelki fájdalmat tudnak akozni,mert nem tudnak rendesen kezelni 1 dolgot....tisztelet a kivételnek...de az nincs...
2011. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, mert egyre rosszabb lesz a reménytelenség miatt, ilyenkor az volna a helyes ha inkább mást keresnél, aki foglalkozik veled, és szeret, mert te hiába gondolsz ennyit rá, ő nem tekint rád úgy.
2011. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Régi szép idők, amikor még szerelembe tudtam esni, de jó is volt!
2011. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyszer úgy érzem,hogy kedvel,úgy viselkedik,olyan jeleket ad,máskor meg visszavesz és úgy csinál mintha nem lenne semmi. nem értem...
2011. dec. 21. 23:17
 9/13 mus musculus ***** válasza:

"isten azért teremtette a nőt legyen mivel sanyargatni..kínozni...és a lányok sokszor nincsenek is tisztába hogy mekkora lelki fájdalmat tudnak akozni,mert nem tudnak rendesen kezelni 1 dolgot....tisztelet a kivételnek...de az nincs..."


Miért, szerinted mit kéne mondania/tennie egy foglalt csajnak, akinél bepróbálkoznak? Csalja meg az aktuális párját, nehogy megsértődjön a másik? Akkor viszont a barátját teszi ki megaláztatásnak, tehát ebben az esetben is szemét k*rva, nem? Nem értelek, komolyan nem.

2011. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

mivel meg csak 18 vagy , egyszer rajossz arra hogy( ezek az elso latasra valo szerelem vagy h annyira szerelmes vagyok h egesz nap nezem a kepet),menyire gyerekes. Tudom mit erzel mert en is megjartam ,(de nem mondta nekem h nem tetszem)persze az en esetemben en voltam a hibas........de mindegy nem rollam van szo, hanem rollad.......hidd el, egy lanyt nem kenyszerithetsz h legyen a baratnod vagy h viszonozza a szerelmet .Ha nem akarja akkor te egy ido utan megunod s azon veszed eszre h mas lanyok utan nezel...majd ha 24-25 eves leszel megerted



L19(28 eves baratom (5 eve)es ezert irtam le a velemenyem

Remelem segithettem!!:)

2011. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!