Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A csaj csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A csaj csak hitegeti, de ő nem látja át!

Figyelt kérdés
A bátyám odavan egy csajért már évek óta,a lánynak mellesleg barátja van.A lényeg,hogy már régóta udvarol neki,írogat,találkozóra hívja,felhívja,egyszerűen le se száll róla,de a csaj meg adja alé a lovat,mert mindig vissazír,és hitegeti,hogy majd egyszer összejönnek,de aztán mégis mindig visszamegy a barátjához.Én mondtam bátyámnak,hogy a csaj csak hülyít,ne loholj úgy utána,próbáltak a haverjai is beszélni vele,de ez egyre rosszabb lesz.Egyszer megnéztem tesóm üzijeit,mert láttam,h nagyon kivan,és tudni akartam,mi van,mert sokszor semmit se mond,és olyanokat írt a csajnak,hogy megöli magát,ha nem lesz vele,a lány meg mosolygós fejeket írt válasznak,és továbbra is azt,hogy de,majd együtt lesznek valamikor.A lány megint összejött a barátjával,bátyám padlón van,de még mindig írogat a lánynak,és egyszerűen annyira szerelmes,hogy rajta kívül már mindenki látja,hogy nem kéne így tepernie,mert ez már kezd nevetségessé válni,de ő megy a saját feje után.Próbáltam beszélni vele,mintha a falnak beszélnék.Látom,hogy szenved,a csaj egyre antipatikusabb,nem tudom,mit tehetne itt bárki is.Tesóm elég lelkis,és mikor megláttam ezt az öngyilkos kiírását.nagyon megrémültem...
2012. jan. 14. 17:12
 1/2 pqpqpq ***** válasza:

eloszor is jo lett volna ha kort is irsz, mert igy eleg nehez valaszolni,de a problema viszont tenyleg nagy.ha nem lenne az akkor azt irnam hogy vegyel neki kotelet.de most nem fogom azt irni

Probald meg szorakozohelyekre csalni magaddal vagy csajokat bemutatni neki, vagy neten mutatni neki csajokat vagy valami ilyensmi.

Az is szamittana ha neked lenne rendes baratnod aztan aval kuncognal neki hogy LATOD A VILAG TELE VAN ILYEN JO CSAJOKKAL

2012. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csakhogy én lány vagyok,17 éves: )de nekem van barátom amúgy
2012. jan. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!