Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen egy vagány csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ilyen egy vagány csaj?

Figyelt kérdés

Régen az számított vagánynak, aki mondjuk bungee jumpingolt egy szakadék felett, vagy alapított egy rock bandát... Ma ezek már semmit nem jelentenek.

Ma attól lesz menő valaki, ha egyszerre több pasival megy ágyba, és tele van leszbikus kalandokkal. Komolyan ez a menő? Csak én érzem úgy, hogy aki ezeket még soha nem csinálta és nem is akarja, annak esélye sincs, hogy lépést tartson a korral? Más nem látja ezt szánalmasnak?


2012. jan. 14. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy menőnek érzi magát. én qrvának tartom nemes egyszerűséggel
2012. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én már smároltam lányokkal (egy zártkörű házibulin a 3 legjobb barátnőmmel). De nem tartom magam ezért se vagányynak, se menőnek. És felvágni sem szoktunk vele. Ezt csak mi 4en tudjuk, hogy megtörtént, másnak nincs is hozzá semmi köze.

Ez miatt nem tartom se magam, se a többieket rib@ncnak, vagy qrvának. Ha esetleg meg valaki rákérdez erre, azt mondom, semmi közöd hoozzá.

Amúgy van rock bandám, és ha minden igaz, akkor a nyáron még bungee-jumpingozni is fogok :DD

2012. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Soha nem volt menő attól egy lány, ha bungee jumpingozott, vagy alapított egy rockbandát. Érted? SOHA! Természetesen amiket te felsoroltál, azok miatt sem lesz menő, de látom, te irigy vagy rájuk, mivel te nem mered megcsinálni, de menőnek tartod azokat, akik megteszik.
2012. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aki alapít egy rock bandát azt menőnek tartom. de aki összevissza fekszik mindenkivel, azt nem. de az rohadt idegesítő, amikor engem cseszegetnek amiatt, mert én ezeket nem tenném meg. és én vagyok a kis szolid, csak azért mert nem érzek vonzalmat az iránt, hogy megcsókoljak egy lányt, vagy hogy egyszerre több pasival legyek...
2012. jan. 14. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Hol élsz te?Nyílván nem normális a társaságod és a körülötted lévők.

Szerintem szakadj le az ilyen emberek mellől,mert rohadtul el vagy tévedve.

2012. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az olyan lányok amikről írtál azok egész egyszerűen: SZÁNALMASAK!!! Már mint azok akik összefekszenek bárkivel és stb...Remélem 10 év múlva már lepukkadtak lesznek és agyonplasztikázott kismamák..Akkor én odaállnék egy ilyen lányhoz ,hogy: Na lehet ,hogy a suliban menő voltál, de most te annyit sem érsz mint egy normális nő aki igenis ad magára..:D
2012. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen csaj ribanc, nem menő.
2012. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ma már sajnos ez lett a vagányság.

Amúgy az igazi vagány csajokkal, akik bungee jumpingolnak meg rockbandát alapítanak, azok önmagukban nagyon tetszenek. Nekem bejön, ha egy lány bátor és nem az a nyafogós, hogy "jááj védjél meg" meg nem sminkeli magát, vicces meg jófej. A probléma az, hogy az ilyen lányoknál is valahogy azt vettem észre, hogy lehet, hogy elsőre vagánynak mondanám őket, de kiderül aztán róluk is, hogy ribancok. Össze vissza kefélnek közben mindenkivel és semmi tartásuk nincs. De mára már ez a vagányság is kiveszett a lányokból, csak pusztán ribancok maradtak :(


Tipikus példának mondanám Avril Lavignet. 14-16 évesen odavoltam érte, hogy úú milyen csaj. Aztán kezdtem megtudni róla dolgokat, hogy 14 évesen vesztette el a szüzességét meg ilyesmik. És mostanra ő is csak egy sima plázaribi megjelenésű csaj lett, még az a vagányság is eltűnt belőle.


Am nekem nem lenne feltétlen szükségletem a vagányság. Viszont a ribancoskodás az kizáró ok. Még akkor se tetszik, ha csak úgy öltözködik. Azért jönnek be az ilyen vagány csajok, mert alapjáraton azt hinném róluk, hogy ők nem olyanok. Na de nekem nincs bnőm, annyira nem értek hozzá. Meg a környezetemben sincs sok lány, elég fiús suliba járok és sok időt elvesz.


Igen, én is szánalmasnak látom, de sajnos csak ilyen ribik vannak már. Örülök, hogy te nem vagy ilyen és ne is legyél. Valaki biztos nagyon boldog lesz majd veled :)


21f

2012. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!