Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg tőle? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg tőle? 14/L

Figyelt kérdés
Tegnap beszéltem azzal a fiúval aki már nagyon régóta tetszik nekem. Úgy érzem nagyon jó baráti viszony van köztünk. Viszont tegnap elmondtam neki hogyan érzek iránta, és megkérdeztem hogy mit mondana hogyha megkérdezném tőle hogy járunk-e.... Azt mondta nem tudja. Aztán hosszú ideig nem írt, nem válaszolt a kérdéseimre, aztán kilépett. Később bocsánatot kért hogy kilépett, köszönés nélkül. Most megint beszélünk, de nem tudom hogy akkor most a nem tudom az nála mit jelent. Igen vagy nem? Hogyan kérdezzek rá? Vagy hagyjam inkább? Légyszíves segítsetek. Köszönöm :)
2012. jan. 14. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ha valamire azt mondom, hogy nem tudom, akkor hajlok az igenre, de rá kell hogy beszéljenek. ha valaki meg tud győzni, igent mondok
2012. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
még ö sem tudja eldönteni. Nem lehet sokkal idősebb nálad és zavarba hoztad. Alapból butaság ilyet fészbukon tárgyalni, jobb lenne ha négyszemközt személyesen kérdeznél rá legközelebb.
2012. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi nem vagyunk olyan bonyolultak mint a lányok,ha nem tudja akkor még gondolkozik rajta és kész!
2012. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak? Jujj. De bánom hogy elmondtam Neki. :'(( Bárcsak átlehetne rendezni a múltat. Azért remélem nem néz teljesen hülyének...
2012. jan. 14. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 19:40

tény, hogy most kicsit megilletődött ,de ismételni tudom csak magam: "mond meg neki négyszemközt személyesen"

2012. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Andi!


Bocs hogy sokáig nem írtam de ki kellett mennem szarni

Ne kérdezz semmire, nem tetszel nem akarok tőled szart sem.


Bocs a válaszért nem akartalak megbántani, megpróbáltam minél szolidabban kifejezni magamat.


Nah, szevasz.

2012. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért mondta azt, hogy nem tudom, mert nem akart azonnal nemet mondani. Biztos van neki más, aki tetszik és rá vár.
2012. jan. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!