Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kérdezzem tőle? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kérdezzem tőle? Lehet esélyem?

Figyelt kérdés

hétvégén volt egy buli,ott láttam egy pasit

(amúgy szemeztünk is,meg sokszor rám mosolygott),ismerjük egymást,bár csak myvipről,felvettem msnre tegnap előtt,de épp ment le msnről amikor írtam neki szal nem tudtunk beszélni,csak annyit irt hogy bocsi most megyek majd beszélünk holnap.

aztán tegnap is írtam neki,de nem írt vissza,és Nincs a gépnél lett amikor írtam neki


Szerintetek tényleg nem volt ott vagy csak nem akart velem beszélni?


Ma írok neki és megakarom kérdezni tőle hogy nem-e jön el velem a strandra,mert megyek egyik bnőmmel és a pasijával.Szerintetek eljönne velem?


2010. júl. 21. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem menne el veled és nem véletlenül nem ír.
2010. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:(:(
2010. júl. 21. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit ráraboltál....ezt nagyon utálják a pasik...most a szemében elég tapadós csaj lettél....ilyet sose csinálj, nem minden pasi szereti ha a nő rohanja le, és kezdeményez!
2010. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor ezt lehet,hogy elbasztam..?!?! :S
2010. júl. 21. 19:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Léci írtjatok még!!:(:(
2010. júl. 21. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:

várj pár napot, ne írj neki msn-en

ha ő ír neked, akkor is csak beszélgessetek semleges dolgokról semmiképp se hívd el rögtön.

ha pár napig esténként beszélgettek és legtöbbször ő ír neked először, akkor talán elhívhatod.

2010. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ajjajj :S
2010. júl. 21. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Most nagyon úgy tűnik, hogy nem akar tőled semmit. Ne hívd el strandra, inkább ne írj neki, hanem várd meg, amíg esetleg ő ír neked.
2010. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké,akkor megpróbálok nem írni neki :):D :(
2010. júl. 21. 20:05
 10/10 A kérdező kommentje:
letiltott... :D :@
2010. júl. 26. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!