Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alkohol rossz hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol rossz hatással lehet a fogamzásgázlóra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel az is "csak" gyógyszer ezért úgy gondolom ,hogy elég rosz hatással lehet rá, ha a bevétel után "azonnal" iszol :)
2012. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából előtte ittam és később jutott eszembe hogy megint el kell kezdi a következő adagot szedni és a teló se jelzett csak 3/4óra késéssel és ez is eszembe jutott.Remélem attól hogy van egy kis alkohola szervezetemben és nemrég vettem be egy szemet az nem okoz terhességet
2012. jan. 14. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
4 éve szedek gyógyszert kozben nem egyszer ittam sot be is rugtam 1-2-szer. Volt h már a kocsmában vettem be (8kor szoktam és akorra hívtak oda) és még mindíg itt vagyok
2012. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hatással van az alkoholfogyasztás a tabletta hatékonyságára?

Az alkohol befolyásolhatja a tabletták felszívódását. Nem szabad a fogamzásgátlót alkohol mellett bevenni. Ha este buliba készül, a tablettát inkább reggel vegye be, amikor már kevesebb alkohol van a szervezetében. Ha valaki nagyon gyakran bulizik esténként, akkor a fogamzásgátlót inkább reggel vegye be (ha nem tud felkelni, inkább szokjon át a déli tablettaszedésre).

2012. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarán a felszívódást befolyásolja, de a dolgát attól még teszi a bogyó
2012. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha csak valaki pár kortyot iszik utána?
2012. jan. 14. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem iszod le magad hányásig akkor semmi baj. A mérsékelt alkohol fogyasztás még a felszívódást sem nagyban befolyásolja
2012. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!