Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek tipikusan jó nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek tipikusan jó nő?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy szép arcom van, kövér sem vagyok, de van még mit alakítani. Hogyan lehetnék jó nő kivülről és belülről is?

Piszkálódók kíméljenek!


2012. jan. 14. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell beállni a sorba..?
2012. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 .:Laci:. ***** válasza:

így:

[link]

2012. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
A jó nő okos és szép. Tanulj! A szépség meg vagy jön, vagy nem.
2012. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát így látatlanban elég nehéz :)

de amit javasolni tudok, hogy ne hallgass másokra:) ha így jól érzed magad az látszik rajtad úgyis aki meg kritizál az csak irigykedik ;)

2012. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem állok be a sorba, és nem másoknak szeretnék megfelelni, hanem saját magamnak. Nem az ilyen agyonszolizott kacsaszájú lányokra gondoltam, szerintem azok nem jó nők. Komoly válaszokat kérek!
2012. jan. 14. 22:12
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Ez is relatív, ahogy minden.


Nekem azok a hölgyek tetszenek, akik magas intelligenciájúak -s erről papírjuk is van- illetve ehhez megfelelően öltözködnek.

2012. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"nem másoknak szeretnék megfelelni, hanem saját magamnak"


Akkor ne tőlünk kérdezd, hogy hogy legyél jó, hanem magadtól. Ha nem másnak akarsz megfelelni, akkor ne más véleményére alapozz.

20/F

2012. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy másra alapozok? Csak mások véleményére vagyok kíváncsi!
2012. jan. 14. 23:10
 9/13 A kérdező kommentje:
22:08 - waoo, ezek hogy csinálták? :D
2012. jan. 14. 23:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről: ápoltság főleg, tehát rendezett frizura: 3 havonta fodrász a fazon és a töredezett hajvégek miatt, festés ne legyen durván lenőve, rendszeresen ápolni: mosás, balzsam/pakolás, fésülködés; rendezett arc (pl. szemöldök rendezett fazon, bajusz nuku, orrszőr (már bocs) rendbe téve, ápolt arcbőr: napi szinten tisztítás, tonizálás, hidratálás, hetente radírozni, pakolást föltenni, időnként kozmetikushoz menni, nagy gyulladt patik, fekete besült mitesszerek ne legyenek lehetőleg, ajkak ne legyenek kiszáradva-berepedezve, akár egy kulturált sminket megtanulni; ápolt körmök kézen és lábon: tiszta, rendszeresen fazonra igazítva, körömágy ne legyen ránőve, ne legyen kemény vagy kisebesedett, ízléses lakkozás, kéz bőre szintén ne legyen száraz, érdes; azután lábak, hónalj, bikini vonal rendszeres szőrtelenítése, kemény sarokbőr ledörzsölése, ápolása bőrpuhítóval, testápoló rendszeres használata. Azután nézd meg a neten hogy milyen a testalkatod, egy csomó tanácsot fogsz olvasni hogy milyen fazonú ruhákat célszerű hordanod. Nézd meg melyik évszaktípusba tartozol, jótanácsokat fogsz találni a színekkel és a kiegészítőkkel kapcsolatban. Viselj magassarkút, nem muszáj 10 centi, egy 3-4 centis is nőiesebbé teszi a járásodat. Aztán lehet bújni a divatmagazinokat, netet és ötleteket meríteni. Belülről: önismeret és egészséges önbizalom.
2012. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!