Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Munkatársam,aki a barátom(volt) egy számomra semleges lányt folyamatosan szapul,tapizik.Legutóbb előttem.Ekkor majdnem pofán csaptam,csupán a lány kért meg,hogy ne tegyem.Mi legyen,ha következőnek nem bírom tartóztatni magam?

(A vicc az egészben,hogy ennek az embernek milyen csinos barátnői voltak.Mégis ezt szeretik a lányok?Engem letojnak,aki rendes vagyok velük)


2012. jan. 4. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kúrd meg rendesen
2012. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi közöd hozzá. :3
2012. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
gyökér vagy....
2012. jan. 4. 10:52
 4/13 A kérdező kommentje:
nem hát.a csaj sem örül neki,akkor hagyjam hagy piszkálja....
2012. jan. 4. 10:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt élvezik a csajok. Mindegyik. Persze van, aki elviseli bárkitől, más meg csak normális srácoktól.
2012. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyökér vagyok mert véleményt nyilvánítottam? Egy az egybe semmi közöd hozzá, h mit csinál. Kicsit szállj már magadba még ha nehéz is.
2012. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BlackSword ***** válasza:
Na most szapulja vagy tapizza??? Nem mindegy... Mert akit szapulok, nem tapizom, és fordítva...
2012. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

szapulja:piszkálja,nem hagyja nyugton,de tapizni is szokta.

a gyökér jelzőt pedig az elsőre használtam...

2012. jan. 4. 10:56
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
"Ekkor majdnem pofán csaptam,csupán a lány kért meg,hogy ne tegyem." Ezek után szerinted a csajt mennyire zavarja?:)
2012. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyél férfi! Kérdezd meg a csajtól, hogy élvezi-e ezt, és ha azt mondja, hogy nem, akkor szólj a srácnak, hogy fejezze be.
2012. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!