Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi volt? 8Bővebben)

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk bulizni egy szórakozóhelyre, és nagyba táncoltam amikor odajött egy jó csaj és mondta hogy: "Nem kell egy csaj?" Mondom: Ezt most miért kérded? Hát csak, nem kell akkor?- ennyit mondott. Akkor most a ronda barátnőjét akarta rám tuszkolni vagy csak szimplán szánalomból kérdezte tőlem? (Zavaromban elutasítottam ezt mivel nem tudtam mire vélni) Szerintetek? Kérem csak normálisak válaszoljanak oké? Nem vagyok kíváncsi a trollokra meg "terhes vagy" válaszokra kösz 17/f
2012. jan. 15. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Qrva volt.
2012. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, de még írjon más is
2012. jan. 15. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Hallottál már olyanról. hogy valakit a tudta nélkül eladnak?

[link]

[link]

Szerintem itt is erről lehetett szó. Látta, hogy nincs csajod, és megkérdezte, kell-e. Ha igennel válaszolsz, valószínűleg tovább tudakolózott volna.

2012. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Áhh azért ez erős túlzás:D nem volt embercsempész az tuti, egy velem egykorú csaj lehetett és seggrészeg:D
2012. jan. 15. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
seggrészeg - itt a válasz. lehet h fogadásból csinálta, vagy szimplán részeg volt.
2012. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet...........
2012. jan. 15. 15:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!