Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetoválás - kiábrándító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválás - kiábrándító?

Figyelt kérdés
FÉRFIAK! Szerintetek kiábrándító, ha egy lánynak tetoválása van? Ugyan ilyenem van: [link]
2012. jan. 15. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2012. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Párom a tetovált nőket imádja.

Mondjuk ez neki semmi, amit itt linkeltél. :)

Üdv: egy eléggé tetovált lány társad :D

2012. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A barátod ugye nem szénné tetovált, fültágítós fickó? Mert nekem az átlagos pasik jönnek be és nekik ált. nem tetszik a tetkó:D:D
2012. jan. 15. 11:35
 4/12 anonim ***** válasza:
csak kár, hogy nem egyedi....
2012. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem kiábrándító, nagyon bejönnek, főleg a nagy színes tetkók, de az ilyen tucat nem tetszik, de az semmit nem jelent, szal nem ábrándulok ki tőle
2012. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol van. Lábefej bokán tetszik. Máshol valami kisebb nonfiguratív elmegy. A nagy tetoválások pedig nem tetszenek.
2012. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha látható helyen van tetoválása, nem is közelítek hozzá. Ha csak akkor tudom meg a tetkót, ha már szeretem, akkor csalódok, de nem hagyom el még azért.

De a feliratos tetkók a legszánalmasabbak.

2012. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem 2 tetoválásom van, egy kisebb a lapockámon és egy vers a hátamon, a gerincem mellett. a szöveg lehet egyedi.

eddig minden srácnak tetszettek. egyik sem látható, ezt a munkám miatt nem is engedhetném meg magamnak, de amúgy szépek.

21/L

2012. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én ugy gondolom h a tetoválást magadnak csinálod és olyat ami számodra jelentéssel bír amit más nemfeltétlenül érthet de minden tetoválásnak egy történetet mesél el az életedből vagyis igy kéne lennie szerintem erre lenne jo a tetoválás ha ilyen akkor tetszik. ez lehet egy kép egy idézet egy keszekusza ábra amiben te látod hogy mi akar lenni. szoval ha a tied ilyen akkor jo és még tetszik is.persze ne összefirkáld magad de nembaj ha nagyfelületen van. de ha ilyen agancs a feneked fölé vagy egy csillagsor vagy állat ami menő akkor az ha nemis visszataszíto de inkább elitélem mint h tetszen...bár ez ha a csaj amugy jofej akkor nemszámit különösebben
2012. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Neharagudj kérdező de nekem nagyon nemjön be. Egyrészt azért mert már annyi mindenkinek van tetoválása hogy mármár közönségesnek tűnik. Plusz szerintem egy igazán szép lányon csak rontani tud egy tetoválás.
2012. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!