Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akiknek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek volt már terhes a párja-nem hiányoljátok a nagy melleket, amik a párotoknak terhesség alatt voltak? Kiábrándító, hogy aztán megint összementek?

Figyelt kérdés
Ill hogy sok nőnek utána jól meg is ereszkedik. Olyasmire gondolok, hogy ugye a nagy mell jó (legalábbis a férfiak többsége szereti). És miután részetek volt a jóban, aztán el kell búcsúznotok tőle mert csak átmeneti állapot volt. Én pl totál kiakadnék, ha végre nagy lenne a mellem, aztán meg újra kicsivé válna.. Csak érdekelne, köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 4. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel egy terhesség a női test változásával jár, természetesen amikor gyermeket szerettünk volna ezt tudtok előre mind a ketten.


Szóval a nagy mellek helyett kaptam egy csodálatos kislányt! A kérdésed egészen buta, remélem nem gondoltad komolyan, ha igen akkor még van mit fejlődni...


Én nem azért szerettem a páromba mert jó mellei voltak, hanem egy egészen más, megmagyarázhatatlan dolog miatt, és aki ezt nem tudja, az inkább még kapcsolatot se akarjon, nemhogy gyereket!

2011. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16:06: Szerencsés nő a párod. :)
2011. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló ...értelmes válasz...100% jó válasz...
2011. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is csak irigykedem első válaszoló feleségére....
2011. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak: nekem is ilyen férjem van, kár, hogy kevés van az ilyen pasiból (és örülök, hogy nekem szerencsémre ilyen jutott).
2011. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ első! Lehet buta volt a kérdés, de a 2 és 4 válasz alapján van valami a kérdésemben.
2011. nov. 4. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


A test folyamatosan változik, ha most nem a gyermek miatt változik meg a nőnek a teste akkor pl 8 év múlva elkezd megereszkedni a bőre/melle, ráadásul akkor még azt is elmondhatjuk magunkról, hogy a mi kis csodánkat a világra se segítettük.


Több örömet ad nekünk a kislányunk az életben, mint két nagy kemény görögdinnye mell. :))))

2011. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Látom Kérdező de én azt hittem, hogy ez mindenki számára magától értetődő dolog... Szomorú, hogy mégsem!!
2011. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon agyaltam a külsőmön, amigy észre nem vettem, hogy sok ember mennyire a külsőre megy.. Azóta kezdtek lenni komplexusaim, pedig még tinikoromban sem igen voltak. De akkor jó, ha vannak még ilyen férfiak, mint te, kedves első! És aki még írta, hogy szintén ilyen a férje, üzenem nekik, hogy becsülje meg ám (ám hiszem, hogy becsüli is, nem azért mondom), mert egyre ritkábbak az ilyen férfiak!
2011. nov. 4. 16:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég nagy melleim vannak 89 cm a mellbőségem, de rettegek attól hogy esetleg még ennél nagyobb is lesz...sőt, örülnék, ha egy kicsit kisebb lenne, csak el ne lógjon!!! ez a lényeg!
2011. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!