Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a kis prostituált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a kis prostituált, agyjátszós csajok kellenek nekik?

Figyelt kérdés

Régen jó volt az osztályközösség, elvoltunk fiúkkal, most pedig 3 lány a suliból teljesen "megbolondította" őket, mind a 30at. Pedig nem is okosak, nem is igazán szépek, sőt, csak nagy a mellük és folyton játszák az agyukat, ölelgetnek mindenkit, és csalják a pasiaikat. Mégis mi normálisok vagyunk most kiszorítva, úgy hogy tavaly még mi tetszettünk nekik a legjobban (meg felsős srácoknak még mindig), most meg mintha nem is léteznénk.

Mikor lesznek már normálisak???

L/16


2012. jan. 15. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdésed


de őszinte leszek, az embernek a külső az elsődleges, hiszen

ha valaki csúnya akkor azzal nem is áll szóva nemi jelleggel, hiába jó fej.


ami a pasinak kell, az az általad említett normális lány, de legyen szép is. nos tekintve hogy ilyen nem létezik, bekell érni az idétlen szépekkel(pont)

2012. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ölelgesd te is a fiukat és ujra népszerü leszel.mert hogy ez a gondod.
2012. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pqpqpq ***** válasza:

tavaly még mi tetszettünk nekik a legjobban


neked csak az faj hogy mar nem te vagy a meno a suliba!!!!!!!1

2012. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval... Kit érdekel, hogy hány embernek tetszel a suliban? Legyen egy aki úgy szeret ahogy vagy, a többi meg le van ejtve... Amúgy jobb esetben 21-2 éves korukba benő a srácok feje lágya és tartós kapcsolatra a normális lányok társaságát keresik. (Tisztelet a kivételnek, mert az persze mindig van)
2012. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy én mennyire sajnállak, h nem te vagy a középpontban.
2012. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nektek meg miert a bunko, bekepzelt pasik kellenek? Mert abban latjatok az izgalmat es meg fiatalok vagytok.
2012. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nyilván a könnyű préda miatt. Még fiatalok vagytok, de el se tudjátok képzelni, hogy a rendes pasik hosszú küzdelme mindig csak bukás...
2012. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem az fáj, hogy nem vagyok a középpontban, hanem hogy nem értem, mi a különleges ezekben a lányokban. Világ életemben egy laza felfogású lány voltam, de soha nem adtam könnyen magam. Most pedig nem lehet normális fiút találni, mert mindenki csak a külsőre megy, és nem lehet így mély kapcsolatot kiépíteni, ha érzed, hog csak azért vannak veled, mert szép vagy.

Amúgy nem kértem sértegetést... ezzel a "tetszettünkkel" nem konkrétan arra akartam utalni, hogy mindenkinek belém kell zúgnia. De sajnos a lányok megmondhatják a fiúk többsége ebben a korban csak azzal a lánnyal foglalkozik, akibe fülig "szerelmes" - a többi le van szarva és barátnak sem kell..

2012. jan. 15. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok, 25 éves, és forditva is ezt tapasztalom :D
2012. jan. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!