Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy valaki szerelmet vallott nektek, és hirtelen nem tudtátok, hogy döntsetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ja.
2012. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pqpqpq ***** válasza:
igen
2012. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
nem
2012. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajna nem
2012. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egész konkrétan megijedtem. :):) Bár nem vallott nekem szerelmet az illető, hanem egyszer a barátaim mondák el, hogy szerelmes belém az egyik lány. Pedig szép lány volt, csak annyira nem számítottam ilyesmire, hogy nem is tudtam mit kezdjek a helyzettel. :)
2012. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen,előfordult már velem
2012. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen volt és nekem ez elég kellemetlen szokott lenni. Azért, mert általában bennem fel sem merül az illetővel kapcsolatban, hogy szeretnék vele kapcsolatot. Én inkább csak barátnak tekintem. Sóval ilyenkor általában őszintén megmondom neki, hogy meglepetésként ért a dolog és nem tudok rá így hirtelen mit mondani. Illetve megmondom neki, hogy én nagyon kedvelem, de csak barátként. Vagy ha éppen más tetszik nekem, akkor azt is megmondom neki. Szerintem sokkal tisztességesebb ez, mintha belemennék anélkül, hogy komolyan gondolnám. Nem szeretem mások agyát húzni...


Utána viszont sokszor megbántam, hogy nemet mondtam, mert rájöttem, hogy lett volna potenciál a kapcsolatban. De mivel pont akkor én érzelmileg nem voltam érdekelt, ezért nemet mondtam. Ez is hozzátartozik a dologhoz, és nem kellemes. :( Szóval legyél okos, gondold át, hogy te mit szeretnél. Ha látsz egy kis esélyt arra, hogy jól éreznéd magad vele, akkor kérj inkább egy kis időt. Ha tényleg érdekled, akkor biztos türelmes lesz és vár egy kicsit. Ezt ő is megértheti, hogy nem érdemes belecsapni a lecsóba úgy, hogy a másik még nem tart ott érzelmileg, ahol ő.

2012. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!