Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtapasztalhatom valaha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtapasztalhatom valaha a valodi szerelmet? (csak felnotteknek szol! )

Figyelt kérdés
20 eves vagyok, meg sose volt parom. Gyerekkoromtol kezdve a ferfiak velem nagyon csunyan bantak. (apam ongyilkos lett, aztan eroszak, veres stb...) Emiatt nem tudom magamat tisztelni nokent. Nem hiszem, hogy engem lehet nokent szeretni, igy az osszes ferfit aki megkornyekez ott hagyom. 2-3 havonta "halalosan szerelembe esek" lehetoleg olyan emberbe, akivel meg veletlenul se tortenhet semmi. Mondjuk lakjon afrikaba, legyen nos, nalam 30 evvel oregebb, vagy halott. Mindegy, csak meg veletlenul se johessek nala szoba, igy bantani se tud. Nem tudom mit tehetnek mar magammal, tudom mi a bajom, tudom, hogyan vedekezek ellene, de nem tudom mit csinaljak ahhoz, hogy ez valtozzon. Elvagyok keseredve. :(
2011. dec. 21. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj szakemberhez. Lehet, hogy egyedül nem tudsz átlendülni ezeken a gátlásokon.
2011. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is a szakembert tanácsolnám, hidd el, segítségre szorulsz és segíteni fognak
2011. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Bedzony a dili doki sokat segíthet.
2011. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!