Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ha egy srác random megcsókolna?

Figyelt kérdés
Nem ronda, és mondjuk suliban ahol már szemeztetek egyszer-kétszer esetleg párszor :O:D
2012. jan. 15. 19:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az lesz kis pamut golyókat rakok és ha tökön rúg még rá is kacsintok majd ;):DD
2012. jan. 15. 20:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy ronda vagy nem ronda, ha csak úgy odajönne és lesmárolna, nem hagynám annyiban:D Ami éppen reflex-szerűen jön: pofon vagy rúgás.. ki tudja :D

De azért ezen, hogy kibéleled a nadrágot, jót nevettem :'))

2012. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Éééértem te ilyen heves lány vagy :O:)) de értelek :D

hát örülök hogy megnevettetett :))

2012. jan. 16. 16:59
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagy forma vagy te haver! :D

Én nem vagyok az a pofozkodós fajta, de ha csak úgy odajönne hozzám valaki, akit látásból éppen ismerek, lehet hogy én is ütnék. Ha viszont régóta megy az udvarlás, és kettesben vagyunk, és úgy, és bejön a hapsi, lehet hogy meglepődnék, de hagynám. Végülis így jöttem össze a barátommal, baromira meg voltam illetődve, főleg életem első csókja is volt, de tetszett :)

2012. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!