Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kиrvázni?

Figyelt kérdés
Nyugi, nem a 15 éves szemüveges hülyegyerek vagyok a számítógép mögül. Egyszerűen csak nem akarok leégni, meg persze gondolom valami szabályai ennek is vannak. Vágom, odamegyek, megmondja mennyi, és? Ott a bozótban, vagy kocsi, vagy van más megoldás is?
2012. jan. 16. 00:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%

Elősszőr is kell egy strici. Annak itt vagyok én.

Írj privit és a többit megbeszéljük

2012. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ne az útszéliekben gondolkozz. Görgess a lap aljára. Van ott egy hirdetés. rosszlányok.hu Lakásra mehetsz. képek vannak képek a lányokról...

Ott érdemesebb.

2012. jan. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
javítás: *vannak képek a lányokról...
2012. jan. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugi, nem a 15 éves szemüveges hülyegyerek vagyok a számítógép mögül."


Dehogynem... Ja bocs 16, és 45 kilogramm büszke tulajdonosa, na nem arany :).


Alapszabály, hogy bozótoskurv@'hoz nem megyünk!

Semmi engedélye, meg egészségügyi vizsgája. Amúgy kocsihoz kötik általában.

Inkább neten kurv@zz. Felhívod kérsz egy árlistát meg egy időpontot, aztán kész. Ez a dolga nem fog problémázni.

2012. jan. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

,,Dehogynem... Ja bocs 16, és 45 kilogramm büszke tulajdonosa, na nem arany :)"


20 vagyok, 185 centi és száz kilenc kiló, hamár ennyire belemásztál a dologba :D

2012. jan. 16. 00:55
 6/23 anonim ***** válasza:
Én 16 200 centi 120 kiló. fél-profi díjbirkózó. Csak, hogy emberednél legyél :D. Nem értem ilyen adottságokkal mire fel kurv@zol...
2012. jan. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Pfúúúúú...

És most mi lesz?? megverekedtek neten?

Én 181cm vagyok, 82 kg, de ha felbasszák az agyam a kétajtós szekrény méretű embernek is simán nekimegyek. Elég egy jól irányzott ütés és mér fekszik is. Mivel eléggé képbe vagyok az anatómia terén, ezért tudom mik az emberi test leggyengébb pontjai. Tudom hova és miként kell ütni. Szóval ne verd magad a súlyodra és a magasságodra...

2012. jan. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nekem verheted a vállam meg a nyakam... láttál te már díjbirkózót?
2012. jan. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Vállad meg nyakad???

Nézz meg egy Krav-maga harcművészet videót (egyébként magyar gyökerű harcművészet) és megérted majd miről beszélek...

2012. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

168 cm, 65 kg és sosem kellett kurv@znom

:)

2012. jan. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!