Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom k*rvázni akar menni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom k*rvázni akar menni! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom bejelentette, hogy k*rvázni akar menni. Először azt hittem csak viccel, de nagyon határozottan állítótta.

Bizonyos doldogak nem engedek meg neki a szexben..szeretem a szexet, de nálam van határ. Nála pedig nincs a legundorítobb perverziókra is gerjed.

(Mindezt 2 év után, semmi előzmény nélkül. Közölte velem)

Mondtam neki, ha ezt komolyan gondolja akkor részemről vége és azt csinál amit akar. Azt mondta rendben van, de igazából nem fogtam fel, hogy komolyan beszél. Összeszedtem a cuccaimat és haza jöttem, ő ezt végig nézte.

Még aznap este hívott, hogy hülye volt, na haragudjak...csak bántani akart! De azt nem tudja megmagyarázni miért.

Most ugy csinál mintha semmi nem történt volna, és felejtsük el...De én nem tudom!

Miért csinálhatta ezt? Ezek után hogy bízzak meg benne?

Nem tettem semmit, hogy ennyire megbántson.


2011. júl. 16. 15:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Valahogy beszéld meg vele és bocsájts meg neki.
2011. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
látod igyjár aki nem vesz a csajának zsiros kóbászt:D
2011. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekem is szoktak lenni ilyen "kitöréseim", régen neurózisban szenvedtem és még mindig vannak alantas gondolataim, de tetteim ilyenek nincsenek, szóval lehet, hogy a manusod valamilyen komplexusban, lelki betegségből adódóan szenved valamiben, de lehet, hogy tényleg el akart menni krvázni, helyedben én is ott hagynám.

17f

2011. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
hagyd már abba ezt a zsíroskolbászozást. minden kérdéshez ezt tudod írni. magas iq szinttel rendelkezhetsz!!!
2011. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe, ezek után nem hiszem, hogy meg lehetne bízni benne...
2011. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ez kész! Tudod mi a baj ezekkel? Hogy túl jó dolguk van! Unatkoznak és ennyi! Biztos mindent megadsz neki, kinyalod a seggét(már bocsi) és ez a baromi nagy jólét már unalmas.

Komolyan, ilyenkor már nem tudok másra gondolni. :(

2011. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Miért nem szereted az anált?
2011. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát tényleg mindent megkap tőlem, nagyon szeretem. És ezt nem érdemeltem volna tőle.
2011. júl. 16. 16:00
 9/25 anonim ***** válasza:
és jövök megint ilyenkor és kérdem miért mindig az ilyeneknek jut nő akik nem tudják becsülni ?
2011. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
93% legalább annyit ha tudnál hogy az iq az biza a képességek egy 20iq szintes is lehet akár zseni is na ehez mitszól és egy 200iq is lehet hülye az iq nem a tudásod csak a képességed hogy pld milyengyorsan jegyzel meg dolgokat mennyi ideig stb hogy csak kuss legyen ha még ennyit se tudol magatól
2011. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!