Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a mellem? Kép

Figyelt kérdés

70b


[link]


2012. jan. 16. 18:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
20:05 Savanyú a szőlő, mi?
2012. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
HAMMM!
2012. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
83%
20:15 férfi vagyok, nem vágyom nagy mellekre. Sokkal inkább bejönnek a kérdező mellei, mint a nagy tőgyek. Savanyú a szőlő, mi?
2012. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

19:22!

nem azért tettem ki, h kinek tetszik vagy nem, hanem hogy kicsi-e.

de úgy látom nincs vele nagy baj, megnyugtattatok.

Ja, és 2 levelet kaptam, nem 20-at :D

Én is szeretnék pasit, de nem olyat, aki csak dugni akar, hanem olyat, aki a belső értékeket is nézi.

2012. jan. 16. 22:48
 25/34 anonim ***** válasza:
7%

20:37 Le mertem volna fogadni,hogy egy irigykedő nő vagy,hogy azzal érvelsz, 30 éves koromra meg fog ereszkedni. Van párom és szereti,hogy ilyen méretűek. Nekem már nem lehet savanyú..

Megjegyzem,arra van a plasztikai sebészet, hogy korrigálni tudjuk a szépséghibákat. Inkább nem küzdők komplexusokkal egy életen át és megélem a nőiségem,mint gyűlölködjek életem végéig mert nekem nem olyan nagyok. Egyébként meg ha lógni fog,lógni fog. Az idő múlását el kell fogadni.

2012. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

19:22 vagyok megint

Örülök,hogy normális pasit akarsz(én normális csajt)

Azért nm kaptad meg a qrva jelzőt,mert melltartóban kb ugyanaz,mint fürdőruhában látni a strandon.De sok lány fél meztelen képet tesz fel.....Én s próbáltam neten ismerkedni,de a távkapcsolat eleve sokkal rosszabb,ha az ember csajozik/pasizik,érdemes személyesen,ha Veszprém megyében,agy közelében lakik a lányka,hamar találkozunk,és olcsón .na,sok szerencsét a közepesen jó melleiddel.

2012. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

,,Az enyém 80C de nem mindenkit ajándékoz meg ennyire a természet."

,,Inkább nem küzdők komplexusokkal egy életen át és megélem a nőiségem,mint gyűlölködjek"

Nem volt benne a kérdésben, hogy hányas méretű melltartót hordasz. Csak az hangsúlyozza erőltetetten a szerinte jó tulajdonságait, aki nincs teljesen megbékélve magával és dicséretre vár.

2012. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 .:Laci:. ***** válasza:
10%

#27/27

"Csak az hangsúlyozza erőltetetten a szerinte jó tulajdonságait, aki nincs teljesen megbékélve magával és dicséretre vár."


a 80C egész jó :)

2012. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
há így összepumpálva nem rossz, de tuti nincs ekkora dekoltázsod 70bvel.
2012. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
22évesen még nem fogadtad el magad?? Pedig korrektek a cicik...
2012. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!