Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnak a férfiak amiatt h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnak a férfiak amiatt h kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
A mellem a testemhez képes túl kicsi :S aránytalan vagyok.... S félek h emiatt nem lesz rendes párkapcsolatom... Tudnátok segíteni mondjuk h h lehetne egy kicsit nagyobb a mellem? Előre is köszönöm :)
2011. nov. 22. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
na küldj 1 képet hagy sasoljalak meg!
2011. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, hogy nem a kicsi melleid miatt nem lesz normális kapcsolatod...
2011. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
minden deszkába jut szeg
2011. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ne akarjon már mindenki nagyobb melleket

én és más férfitársaim igenis a kisebb melleket imádjuk, nem a tejcsárda tőgyeket.

2011. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kormos Anett (Showder klub). A melle egy vizesruhás borogatástól elmúlna, de mégis bomba (szerintem).
2011. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Semmi baj a kis mellekkel. A nagy tőgy az nem szép.

A fiúk meg kb. le sem tojják. Legyél csini, ápolt és mosolygós ennyi elég.

29N

2011. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
én már az írásod alapján is szívesen adnék neked esélyt az ismerkedésre, mert végre egy lány azon kevesek közül, aki nem a tipikus futószalagon gyártott buta, plázp.csa kategóriába tartozik, akik tükörben fotózza magát egész nap és fiúkkal játszadozik és az érzéseikkel
2011. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kérdező! írj privátra...engem érdekel a kicsi cicid..:D
2011. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális kapcsolatod csak normális fiúval lehet, normális fiú meg nem azt nézi, hogy mekkorák az ikrek. Te sem szeretnéd, ha a melleid miatt jönnének össze veled. Ha szerelmes, akkor a lelked miatt az, és ha szerelmes, akkor a szexuális vágyát sem a melleid befolyásolják majd, ez olyan alap, nem értem, miért problémázik rajta ennyi lány. Nekem sincsenek konkrétan, mégis magaménak tudhatom az egyik legrendesebb párt a világon, aki úgy tart szépnek, ahogy vagyok.
2011. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Megértelek,de ne görcsölj ilyenen. Nem ezen fog múlni.:)

Amúgy push up melltartó és máris nagyobbnak tűnik a mell. ;)

2011. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!