Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan lehetetlen küldeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan lehetetlen küldetés olyan lányt találnom, aki normális, értelmes, hűséges, szép és igazán tud szeretni engem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 20:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem normális, értelmes, hűséges és szeretni tudó lány sok van (pl. én is), az már más kérdés, hogy sokaknál e mellé a bombázó megjelenés is alap elvárás. Akkor meg ne csodálkozzanak. Volt egy kedves fiú ismerősöm, aki folyton sírt nekem, hogy nem talál normális, komoly barátnőt, jeleztem többször is, hogy én komolyan gondolnám vele, erre visszahallottam, hogy nem biztos abban, hogy tetszem neki...No comment.

Persze azóta nekem vőlegényem van, ő meg szépen el lett felejtve.

23/N

2012. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

ma 20:26


ne aggódj én nem fogok ráírni senkire sem, nem fogok zaklatni senkit sem, aki akar majd ír úgyis privátban


egyébként tényleg nem vagyok nagy szám külsőre, mert csak 165cm magas vagyok és vékony 54kg


ezek után már úgysem kellek egy lánynak sem, ezen már nem is lepődök meg, jó pár lánynak tetszettem már, de a magasságom és testalkatom miatt hamar elmegy az érdeklődésük az irányomba, ezért is keresek értelmes, normális lányokat, talán ők adnának esélyt nekem az ismerkedésre és nem undorodnának tőlem vagy küldenének egyből el a fenébe



de ha ők sem, akkor nem tudom hol és hogyan találhatnám meg a páromat, elég elkeserítő a helyzetem és szerintem a magasságom a legfőbb ők, mert a lányok jellemre nem is ismerhettek meg ugye a fentiek tükrében


úgy látszik hiába tetszem valakinek arcra, ha megtudják milyen alacsony vagyok férfiszámba sem vesznek eddig ezt tapasztaltam

2012. jan. 16. 20:43
 13/31 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, én már feladtam. A legnormálisabb lányoknak is csak a külső számít, még ha ők maguk csúnyák, akkor is.
2012. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
81%

Na akkor irok egy kis vigasztalót:

177 cm magas vagyok intelligens,hűséges és átlagon felül nézek ki.

Mégse találtam még 1 olyan lányt aki szeretne vagy egyáltalán érdeklödne irántam.

Ennyit erről.

2012. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
És ami a ráadás,nem tul szép és visszahuzodo lányoknál kezdeményeztem eddig,és semmi.
2012. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

én is próbálkoztam már átlagos, vagy éppen nem is szép lányoknál is, mert kíváncsi voltam, hogy ő nekik vajon bejövök-e, de még durvábban lekoptattak mint a szép lányok némelyike


szóval ez van sajnos, pedig én tényleg tudnék szeretni, egy ölelésért is mit meg nem adnék, ha olyan lánynak adhatnám, akit igazán tudok szeretni valamiért

2012. jan. 16. 22:10
 17/31 B.angel ***** válasza:
92%

Miért olyan lehetetlen küldetés olyan FIÚT találnom, aki normális, értelmes, hűséges, szép és igazán tud szeretni engem?


Kérdezhetném......

De nem teszem. Utálom a rohadt általánosításokat. Fogjátok már fel, hogy igenis VANNAK még olyan lányok, akiket nem a pénz érdekel.

Nekem az a fontos, hogy ápolt, jó kisugárzású és természetes a belső tulajdonságokban, az amiket te is leírtál.

Szép vagyok, okos, értelmes, hűséges, őszinte, megértő és kinek kellettem eddig? Azoknak, akik csak kihasználtak... Most akkor én is higyjem azt, hogy nincsenek normális fiúk, vagy mi? Nem, nem fogom. Egyszerűen csak rossz helyen keresgéltem idáig és teszem hozzá önbizalmam sem volt.

Neked sincs, persze, hogy lekoptatnak, ha azt látják, utálod magad.

Én vagyok az élő példa! Az osztályban sose szerettek igazán, mert csöndes voltam és rondának tarottak, aztán érdekes módon, ha elmentem társaságba, mindig találtam 2-3 fiút, akiknek tutira bejöttem. És miért? Hát mert ott tudtam igazán ÉN lenni, az osztályba nem.

Ja és az én fiúm 166 cm és 83 kg... És mégis odáig voltam érte, meg vissza. :) Pedig sokszor elfelejt borotválkozni is, van egy kis pocija és tokája is. :D De annyira aranyos, hogy észre se vettem, sőt szerettem ezeket a dolgokat is rajta. Az már más kérdés, hogy kiderült, hogy egy szemétláda. De jól tudott ám színészkedni...

A lényeg, hogy legyen több önbizalmad, mert így nem is találsz olyan lányt, akit leírtál!

2012. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, és azt mondjátok szép lány kell, akkor jó , hogy a lányok is valamennyire helyes fiút akarnak, aki kedves, és ha ez megnyugtat 2centivel így is magasabb vagy nálam 19l
2012. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

01-17 09:48


én csak 55kg vagyok 165cm magasság mellett, de én túl rendes vagyok épp ezért nem vesznek férfiszámba sem, más kőbunkó vadállatok szebbnél szebb nőkkel mászkálnak, nem értem miért a rossz fiúk kellenek nektek lányok


bárcsak én is egy szemét, köcsög, vadbarom lehetnék, de sajnos nem tudok, túl rendes vagyok és inákbb nem ártok másnak még ha meg is érdemelnél, mert sajnos túl érzelmes vagyok és tudom milyen szenvedni, nem épp álom az életem, gyerekkorom is eléggé katasztrófális volt...

2012. jan. 20. 15:30
 20/31 A kérdező kommentje:

tegnap 20:32


ettől nem lesz jobb nekem, sok alacsony lány van csak épp nekik sem én kellek, hanem egy hülye t@hó paraszt, vagy egy gazdag, kigyúrt vadállat és ehhez hasonlók


vagy csak egy jóval magasabb, mert engem észre sem vesznek az alacsony termetem miatt és mert nem vagyok dagadt sem

2012. jan. 20. 15:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!