Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan lehetetlen küldeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan lehetetlen küldetés olyan lányt találnom, aki normális, értelmes, hűséges, szép és igazán tud szeretni engem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 20:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Hát szép nem biztos de a többi tulajdonság rám vall!!
2012. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
mert a mai fiatalság 80%a ribancokból áll ki..akik a hűség szót hírből sem ismerik..hidd el csak keresni kell és megtalálod. 18/L
2012. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan már,hagyjátok ezeket az értelmetlen kérdéseket. Miért nincs? Azért,mert ahelyett,hogy most is keresgélnél,itt nyavalyogsz,mint egy óvodás. Szedd össze magad! Hol vannak a domináns férfiak? Ja,igen,azoknak mind van barátnőjük,akárhogy néznek ki. Kisugárzás kell,jó duma és belső értékek a rendes lányoknak. Egyre kevesebb normális lány van,tény,de nem kellenek a nyafogós kisfiúk. Fel a fejjel,heverd ki és fogadd el önmagad. Ez vagy te,nem tehetsz ellene semmit! 17/L
2012. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!

Azt hiszem, abból amit leírtál, nem lehet nem észrevenni, hogy a te önbizalmad egyenlő a nullával. A lányok nem azért koptatnak le, mert alcsony vagy (165 nem is olyan alacsony, csak képzelj magad elé egy törpét) hanem mert nem szeretnének olyan fiúval járni aki ennyire nem férfias. Ha látszódna rajtad, h magabiztos vagy, úgy vélem h a magasságod többé senkit sem érdekelne. Inkább örülj, h vannak belső értékeid, mintsemhogy te is egy hegymagas barom állat akarj lenni. Tényleg bocsi a kisregényért, de mivel a felhasználód vmiért nem elérhető, muszály volt ide írnom.

2012. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen lányok minimum ugyanezt várják tőled
2012. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

egy történet.


Volt egy barátnőm aki pont ilyen volt, legalább is ilyennek hittem, mert ezt a látszatot keltette.

Gazdag családba születtem (tudom, rohadjak meg) így volt elég pénzem arra hogy elmenjünk ide meg oda a kocsimmal, elmenjünk étterembe és stb. Az ismerőseim mondták hogy csak a pénzre megy a csaj de nem hittem nekik, mert nem vittem túlzásba a költekezést, nem vettem meg neki minden szart és nem is kért soha semmit. Én egy átlagos egyszerű kűlsejű srác vagyok, aki kedves másokkal. Kíváncsi voltam arra, hogy vajon tényleg csak a pénzem kell e neki, ezért beadtam neki a család segítségével, hogy a pékségünk hírtelen csődbe ment, és lehet hogy utcára kerülünk. A szerelmem másnap elhagyott, én meg vertem a fejemet a falba, hogy ez most mégis micsoda... A mai világba nem lehet találni olyan lányt amilyent leírtál, mert ha létezik is akkor kapcsolatban van. De ha esetleg találsz egy ilyen lányt akkor sem te fogsz neki kelleni, hanem egy álomboy...

2012. márc. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Cinti9701 válasza:
mert a legtöb lány elkurvult már,.....de azért még van normális.. :)
2012. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Narwik ***** válasza:
06203467787
2012. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
21%
Azért mert a nők mind anyagias ostoba libák lettek. Ha nem ficcen ki pár köteg Deák Ferkó a zsebedből, és nincs fekete Bömösöd se, egyszerűen nem vesznek emberszámba se.
2012. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Azért mert olyan lányban keresed ezeket a tulajdonságokat akik kívülről szépek és tökéletesnek tűnnek. Ennyi jó tulajdonságot egy emberben nem lehet megtalálni. Egyébként javaslom ha találsz lányt aki megfelelne neked ne becsüld le,mond el neki hogy mennyire szereted és nem fog félrelépni. Maximum akkor ha még ő maga sincs tisztában a saját értékeivel és emiatt azt hiszi hogy ő ezt megteheti mással,értékesnek érzi magát pedig nem az. Ha pedig nem tudja értékelni amilyen vagy akkor semmikép nem hozzád való. Remélem találsz valakit a közeljövőben és megfogadod a tanácsom.
2019. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!