Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejstsem el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejstsem el ezt a barmot?

Figyelt kérdés
Ha van valaki, akit gyűlölsz, mert összetörte a szívedet, akkor hogy tudod elfelejteni? Egy suliba járunk, minden nap látom, és egyszerűen nem tudom elfelejteni. Pedig utálom!
2012. jan. 16. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
szex
2012. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sehogy,ne is probáld,énis igyekszem elfelejteni valakit,esélytelen,helyette belemerültem a sportba,az idő majd megoldja...legalábbis eddig így volt mindig...
2012. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14 évesen ballagsz addig csak kibirod.
2012. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok, most kezdtem a gimit... még négy év, nem bírom ki
2012. jan. 16. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:
azt hogy csináltaD? 20 éves kkorodig gimiben fuuhuuu az elég gáz:s csak nem buktál?
2012. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D nem ez a volt a kérdés. De am nem buktam, csak volt egy nulladik évem.
2012. jan. 16. 22:23
 7/10 Macs1209 ***** válasza:

Keress egy másikat, és nyáladzál vele az exed előtt.

Olyat, aki külsőre szebb (bár én nem a külsőségekre

adok, de ez esetben muszáj ezt írnom).


Lehet szarul fogja érezni magát.

2012. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Öld meg, az a legegyszerűbb. 2 hónapon belül nemhogy te, de még mások sem fognak rá emlékezni. Egyébként meg ha így állsz hozzá, hogy "el kell felejtenem" az már rossz. Tedd félre, keress valami elfoglaltságot ami leköti a figyelmed.
2012. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi történt amiért ennyire megutáltad?

mért nem beszéled meg vele a dolgokat, lehet hogy oldódna a feszültség?

2012. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ölesd meg, vagy ha gondolod akkor úgy elfelejtetem veled, hogy másnapra a nevére sem fogsz emlékezni :)
2012. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!