Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy addig amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy addig amíg nem tudják, hogy milyen alacsony vagyok bejövök jó pár lánynak, de amint megtudják, hogy mekkora vagyok egyből válaszra sem méltatnak? Olyan egyedül érzem magam és szeretethiányom is van.

Figyelt kérdés
Van itt olyan lány, akivel lehetne beszélgetni, ismerkedni anélkül, hogy ne koptatna le csak, mert alacsony vagyok és vékony testalkatú?
2012. jan. 16. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mekkora az az alacsony?
2012. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi az annyi? Majd én eldöntöm :D
2012. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

165cm, de most nem ez a lényeg, hanem, hogy van-e olyan, aki tényleg ismerkedne is velem ezek után


mert én nem találok és állandóan szégyellenem kell, hogy ilylen alacsony vagyok, ha egy lánnyal ismerkedem amíg lehet inkább nem is árulom el, hogy ilyen alacsony vagyok, mert ahogy eddig is történt mindig ahogy megtudták nem érdeklődtek többet irántam :(


miért nem kellek én egy nekem tetsző, rendes lánynak sem? :(


már nagyon el vagyok keseredve :/

2012. jan. 16. 23:23
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Hát figyu , 165 az azért az alacsony kategória. Mondjuk 170-175től kezdődik a normál. De ne parázz . Én mindig felhozom példának egyik ismerősöm aki még nálad is alacsonyabb és olyan jó nőket szed össze amiről egy két magas helyes izmos srác nem is álmodhat . Miért? Mert elképesztően jóképű :D Meg izmos is. És van személyisége és tudja "viselni" ezt a magasságát. Sokszor én is úgy voltam hogy inkább lennék alacsonyabb mert az legalább "valamilyen" magasság , bezzeg ez a sz*r 173 :D Olyan gagyinak éreztem :D

És szerintem ha helyes srác vagy (ha nagyon helyes :D) akkor simán van esélyed csak tudd viselni ezt. Fogadd el hogy alacsony vagy. Ha elfogadod már tudod viselni és és akár még előnyt is kovácsolhatsz belőle. Egyéniséget. Érted?:D Mondjuk legyél mellé még okos meg vicces de mégis rejtélyes :D Aztán ha szimpi vagy elfelejtik a magasságod. Sok lány izgalmasnak is találja. Persze sajnos a legtöbbje nem járna veled. Legalább könnyebben találsz olyan lányt akit nem csak a külsőségek vonzanak :)

2012. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tennél fel ide képet? Többször írsz kérdést, meg mondod, hogy sok lány "lekoptat". Ha tennél pl képet, akkor azok írnának rád akiknek kép alapján bejössz, meg a magasságod sem gond nekik. Nem lenne annyi kudarcélményed.
2012. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Próbálj meg személyesen ismerkedni, mert akkor elve már csak olyan lányok jönnek szóba, akiket nem zavar a magasságod. Vagy esetleg, ha neten próbálkozol, a bemutatkozó szövegbe írd bele, hogy milyen magas vagy és hogy olyan lányt keresel, akit ez nem zavar. Így rögtön kiszűröd azt, aki felejtős. Aki meg a magasságod miatt nem jön össze veled, azt ne is sajnáld. Felszínes és jobb is elkerülni. :)


23/l

2012. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

tegnap 23:51


TEnnék, de nem szeretném, ha valami ismerősöm találna rá a képemre és rólam csámcsogna, hogy mekkora vesztes vagyok.


De aki komolyan érdeklődik nyugodtan írhat emailben és kap képet is akár.


pasi22@citromail.hu

2012. jan. 17. 00:22
 8/16 A kérdező kommentje:

tegnap 23:52


Én legszívesebben, ha ez a társadalom elfogadná és lehetővé tenné személyesen ismerkednék csak, de egy ismeretlen lányhoz odamenni nem egyszerű semmit sem tudok róla és ha épp siet valahová megzavarjam?


az nő ismerőseim közt meg mindenki foglalt már, aki szimpatikus és külsőre is tetszik, szóval az meg esélytelen, így marad a net, igazából csak azért járok fel a netre, hogy ismerkedjek, de még itt sem olyan egyszerű, itt is sok elutasítás meg lekoptatás van, ami megtöri az embert lelkileg egy idő után

2012. jan. 17. 00:26
 9/16 anonim válasza:

Nyugi van. Nem para!

Én lány vagyok 15 éves 175 cm a barátom pedig 167 (15 éves), és nagyon szeretjük egymást :) Meg fogod találni azt a lányt aki elfogadja ezt a tulajdonságodat :)

2012. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

elég kicsi vagy :D

legalábbis hozzám :))

2012. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!