Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyebb úgy túllépni rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb úgy túllépni rajta, ha minden kapcsolatot megszakítok vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
igen !! :\
2012. jan. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj! Sajnos ez ilyen. A visszautasítás/szakítás rossz, de ha megpróbáltok "barátok maradni", még rosszabb.
2012. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is csak így sikerült továbblépnem.szar volt h egy másik csaj postolgat a fészbuk oldalára. így kértem h tiltson le mert megszakad a szívem, hogy ezeket látom. de így legalább túl jutottam rajta. se telefon, se net, se semmi...:)
2012. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Én is így látnám jónak, de úgy érzem, hogy meghülyülök, ha nem tudok róla semmit. Nem az új csajáról szeretnék értesülni, vagy hogy mikor hol van és mit csinál, hanem csak tudni, hogy jól van.

:(

2012. jan. 16. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg sokkal jobb, ha a világon minden kapcsolatot megszakítasz vele. Tudom, hogy pokoli érzés, teljes mértékben megértelek, én is így vagyok most, csak hát nekem ő a munkatársam is, elkerülni sem tudom. Én amit tudok, próbálom őt kizárni,amennyire csak lehet, aztán,amint végre találok másik állást, kilépek... :(

2012. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen sokkal könnyebb ha már nincsen kapcsolat köztetek.

Teljesen meg kell szakítani mindent...hidd el így könnyebb a szívnek.

2012. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!