Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg könnyebb úgy túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg könnyebb úgy túllépni egy szerelmen, ha MINDEN kapcsolatot megszakítok?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap egy csomót beszéltünk hónapokon keresztül, múlt héten viszont tisztáztuk, h nem jönne össze velem, és én elfogadtam, de nagyon szeretem az illetőt. Viszont azt mondta, h nagyon hiányozni fogok neki, mert fontos vagyok számára, csak nem tudja elképzelni, h járjunk. Úgy a legkönnyebb elfelejteni, ha nem beszélünk? Mert rohadt szarul vagyok, hogy nem láthatom, és ő is szenved, tudom. F
2011. aug. 7. 03:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyik napról a másikra, hirtelen hoztuk meg ezt a döntést, hogy akkor soha többet...de NAGYON hiányzik:(
2011. aug. 7. 03:17
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem kell felelőtlenül kipakolni a szerelmedet!
2011. aug. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, köszi.
2011. aug. 7. 03:32
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Attól függetlenül!
2011. aug. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, de ez most nem segít rajtam.
2011. aug. 7. 03:40
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

De azért te három felpontozással segítenél rajtam? :D

Amúgy ha nagyon szenvedtek jertek össze újra csak ez a megoldás...

2011. aug. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha nekem is az lenne a problémám, h felpontozzák a válaszaimat... azért köszi, h erre hajtasz :/ egyébként meg sose jártunk.
2011. aug. 7. 03:50
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Hopsz akkor félreértettem, am tudod mi lesz ebből?

Egy oltári nagy szerelem és egy hatalmas orgia :DDDDD

Am még mindig én vagyok :D

2011. aug. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem segít.igaz, nem ugyan ez a szitu, de egyszer szakítottunk a barátommal, és 5 hónapon keresztül nem kommunikáltunk. így sem volt könnyű...de nagyon fájt volna, ha mondjuk naponta látom.
2011. aug. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem szakítás után gondolod,mert úgy igen,meg kell szakítani.

De nálad erről szó sincs.

Neked egyszerűen hibás a csábítási technikád.

Vonulj vissza és új stratégiával indíts új csatát.

Új stratégia pl,hogy abbahagyod a pics-ogást és nem beszélgetsz vele-amit bármelyik barátnőjével is tud-hanem a tettek mezejére lépsz.

Ha a hónapok alatt egyszer sem tetted,akkor nem is csoda,hogy nem akar tőled semmit a csaj.

Ömlengsz itt érzelmekről...

Túl kell járni az eszén.

Manipulálni kell és sokkal jobban időzíteni az érzelmeid kiadását.

2011. aug. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!