Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társadalom többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom többsége miért tartja cikinek, ha valaki húszon túl is szűz? És miért gondolják azt, hogy akkor ő nem százas?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki, csak furcsa. Az ember tizenévesen kezd szenvedni a hormonokkal, ekkor a legkíváncsibb és ekkor próbál ki minden újat normális esetben, például a szexet is. Aki ezt elnyomja (nem lehetetlen), azt kicsit furcsállják.
2012. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
az én barátom is szűz volt még 21 évesen. és én nem néztem rá furán. sőt.
2012. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
az én barátom is szűz volt még 21 évesen, de engem azért lepett meg, mert nem volt semmi kivetni való benne. Sportos, bulizós, nyitott... érthetetlen :o
2012. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nyomtam el semmit. Marhára éget most is a vágy, hogy keféljek egy hatalmasat, de egyszerűen amíg nincs egy olyan lány akivel szeretjük egymást, addig nem érzem helyesnek. Pedig próbáltam már...

21/F

2012. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó de néha vannak dolgok pl lelki gondok amik miatt elnyomodnak a szexuális kivancsisagok, csökken az érdeklődés mert más bántja az embert.
2012. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg leszarom a társadalom többségét:) Tehetnek egy szívességet:D
2012. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


Én nem nyomtam el magamban semmit, de érzelmek nélkül valahogy nem tudom elképzelni, hogy működjön a dolog egy sráccal.

Meg örülök neki, hogy nem tettem szét a lábamat senkinek..

2012. jan. 17. 17:59
 8/12 anonim ***** válasza:
De az nem igaz h soha senki iránt nem éreztel valamit
2012. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze, éreztem, kemény egyszer és jól indult minden, de utána maradt a csalódottság és még szerencsére akkor befejeződött, mielőtt el sem indult, de tanulópénznek jó volt.
2012. jan. 17. 18:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen tanulopenzes dolog de abból sokat tanultam meg az a 2. érzelem volt
2012. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!