Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűzk*rvák és cicafiúk? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzk*rvák és cicafiúk? Most komolyan. Hova fajul ez a szerencsétlen világ?

Figyelt kérdés
elég tré
2012. jan. 9. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt hozta a nagy egyenjogúság!Amit megfőztél azt megeszed.
2012. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Tiszta szégyen ez a mai fiatalság!
2012. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én pap leszek.
2012. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andrew9 válasza:
mind a kettő ugyan azt csinálja azt várják h, szájba legyenek baszva :DDD
2012. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én meg apáca.
2012. jan. 9. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd randevúznak egy-kettőt életbácsi sötét oldalával, és az helyrerakja őket. Mert könnyű a gondokat apuci-anyuci vállára pakolni, de egyszer ki kell repülni, és vége a dolce vita-nak.
2012. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szűzk*rva= az olyan fiú, aki azért szűz, mert nem kell senkinek, mert különben ha kellene, már fűvel-fával szexelt volna. Ilyenből itt elég sok van, és itt siránkoznak :D


Cicafiú az milyen??? :D

2012. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
cicafiúk olyanok mint a páwák. pink póló, beszarós naci és flegmaság jellemzi őket :) meg ilyen kis nyávogós fiúk, némelyik rosszabb mint egy lány :"D
2012. jan. 10. 13:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Már kevés normális nő van a világon, meg ha van is azok is a cicafiúcskákra buknak. Borzalom.:( Megfogadtam hogy azért se vasaltatom a hajam és nem járok úgy mint egy selyemfiú, ez undorító. remélem hamar változik a divat és visszamegy a retro irányába.
2012. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

00:45-ös tévedésben él.

A szűzk*rva az a csaj (pasi is lehet, de ez nem jellemző), aki kihasználja a hozzá vonzódók vágyát, sütkérezik a rajongásukban. Elhúzza előttük a mézesmadzagot, hitegeti őket, hogy megkaphatják őt (holott nem), csak, mert hízik az egója attól, hogy egy kis hatalma van mások felett.

Amúgy nem értem, hogy miféle párhuzam vonható az efféle és a prostituáltak viselkedése között... az örömlány egy szolgáltatást nyújt, amiből neki is, az üzletfelének is haszna származik, míg a szűzribanc parazita módjára tevékenykedik.

2012. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!