Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van ennek valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van ennek valami jelentése nálatok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerkedek egy csinos lánnyal, és beszélgetés közben néha megérinti a vállamat, vagy egy picit odanyomja magát hozzám, illetve egyszer olyan is volt, hogy a tenyeremet simította végig az ujjával. És néha amikor beszélgetünk, egyszer kétszer a számra pillant.

Azért kérdezem, mert ilyet még nem nagyon tapasztaltam, és nem tudom mit jelent, ha jelent egyáltalán valamit.

Köszönöm! :)


2012. jan. 17. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem érted akkor inkább menj el papnak :)
2012. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez azt jelentheti,hogy tetszel neki és közeledni próbál hozzád.
2012. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha én ilyet csinálok,az azt jelenti,hogy már nagyon kívánom a pasast...:D Egy szóval ez számodra szerintem jó jel.:)

21L

2012. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia! Szerintem lehet valami köztetek!

Ha egy lány többször is a szádra néz az azt jelentheti (nem minden esetben) hogy bejössz neki/ zavarban van.:)

2012. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy női csábmester :D
2012. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy csak szexre vágyik, és te egyáltalán nem érdekled, szerintem minél hamarabb szakíts vele.
2012. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy tetszel neki nagyon! Nem azt, hogy a szexre vágyik, hanem azt, hogy biztosra akar menni, ugyanis ez részünkről az egyik legbiztosabb jelzés, felétek férfiak felé.

Ha nem mered megcsókolni, legalább öleled meg, vagy simogasd!


22L

2012. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Így van tetszel neki egyértelműen azt jelenti! :)

Amikor a szádra néz akkor pedig csókra vágyik tőled.

Úgy hogy add meg neki a lehetőséget és kényeztesd :)

2012. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a tenyérsimogatás egyes ujságokban azt olvastam hogy azt jelenti hogy azt szeretné hogy őszinte legyél hozzá és nyílj meg előtte. Tuti bejössz neki!:D
2012. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Látom vannak itt hasznos hozzászólások, de ugyanakkor nem értem. Lehet, hogy hülye vagyok...


Az Én közelemben is van egy Nö, aki gyakran iszonyat mélyen néz a szembe, ha elmegy mellettem akkor is a szemembe néz és ott tartja a tekintetét, folyamatosan olyan közel áll hozzám, hogy többször is összeérünk, már mások is észrevették.

Ami érdekes, hogy egy nap ilyen, másnap meg köszönni sem köszön....


Na ez mi a gyíkom, ilyet nem éltem még meg?!

2012. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!