Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Milyen nálatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Milyen nálatok a tökéletes testalkat?

Figyelt kérdés
Mármint fiúkra nézve. Csak kíváncsiságból. Kép is jöhet akár
2012. jan. 8. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


De persze csak elméleti síkon, ha szerelmes vagyok, és a szerelmemnek van (egy nem is olyan) kis hasa, vagy nem ilyen izmos, attól még ő lesz az aktuális tökéletes férfi :)

2012. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nálam valami hasonló,kevesebb izommal is tökéletes ez az alkat.Az összhang és a magasság a lényeg.És ne legyen a férfi 30kiló vasággyal,plusz legyen egy kis válla.

2012. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2012. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be a tápos csirkék. Bármilyen alak jó, csak ne legyen gizda, meg 120 kilós sem. Ha van egy kis hasikája, az aranyos tud lenni. Kifejezetten tetszik :)


18L

2012. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kevin Sorbo-n behalok :D

Nekem is volt pár ilyen testalkatos kérdésem, mert érdekel a lányok véleménye. Alapvetően Hugh Jackmann és Ryan Reynolds mindenkinek tetszik, google megmutatja milyen is az :)

2012. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi bajod van Hercules-sel? :D

23/N

2012. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem a sörhasúak jönnek be ;)
2012. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gondolom senki se vágyik body builder alkatra, hanem inkább a férfiasra?
2012. jan. 8. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!