Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell kihasználni azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell kihasználni azokat a hiszékeny lányokat, akik komoly kapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés

Ez azokhoz a fiúkhoz szól, akik becsapják az ilyen lányokat, elcsábítják, hitegetik őket. Miért nem lehet megmondani nekik, hogy csak az ágyba kellene? Lehet találni olyanokat is, akiknek úgy megfelel...

Utána meg leribancozzátok, holott ő komolyan gondolta. Vagy már jövőbe is kellene látniuk, ill. gondolatolvasónak kellene lenniük, hogy bekerüljenek a normális lány kategóriába?


2012. jan. 17. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
épp azért hitegeti, mert ha előre megmondaná, nem adná magát könnyen. egy bármire vehető csaj meg lehet nem kihívás
2012. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem. De ez nem szemétség azért? Én nem tudnék ilyen lenni.
2012. jan. 17. 19:05
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Én eddig még nem csináltam ilyet. De ami késik, nem múlik:)
2012. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
én erre csak annyit tudok mondani hogy aki a tűz közelében van az ne csodálkozzon rajta hogy megég. masztizni is lehet, annak nincs tétje de élvezetes ugyanúgy.
2012. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
figyelj azt a lányt akinek helyén van az esze,van önbecsülése,és nem adja magát könnyen azt nem fogják kihasználni..erről ennyit a 2
2012. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy sokan azt mondják, hogy azt lehet kihasználni, aki hagyja magát, de ez szerintem nincs így.

Egyedüli kapcsolatféleségemben minden szépen indult, csak az első csók után volt a srácnak egy beszólása, amire kapcsoltam, hogy mégse akar komoly kapcsolatot....

2012. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a 20on évesek egyrésze azért játszik a 14-15 éves kislányokkal,mert naívak és könnyen kaphatóak

előző vagyok csak elküldte mielőtt befejeztem

2012. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért,mert fiatal vagy és naiv,az ilyet semeddig sem tart alaposan kihasználni,ráadásul kihívást is jelent,tehát élnek a lehetősséggel.Jobban esik az egójuknak egy normális lányra vadászni,és azt becserkészni,mint egy ledér nőt rögtön megfektetni,hiszen az túl könnyen kapható.
2012. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát...
2012. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát igen.. -.-"
2012. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!