Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzik késztetésnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzik késztetésnek a férfiak azokat (is) megalázni és kihasználni akik az elején megmondják, hogy csak komoly kapcsolatot akarnak? Ha ezt tudják, miért szemétkednek mégis?

Figyelt kérdés
A barátomról kiderült, hogy már régebb óta eljegyzett egy másik lányt, pedig világosan megmondtam neki, hogy velem ne szórakozzon, nekem nincs szükségem erre. Akkor mégis miért tette?
2010. jan. 8. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
minden pasi disznó... fogjátok már fel lányok
2010. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert barom.De ne általánosíts.Én sohasem használtam ki senkit.A kapcsolatunk elején megbeszéltük hogy kinek mi lenne kényelmes.És ha ez nem eggyezett inkább nem folytattuk.Pont olyat fogtál ki aki ilyen paraszt.
2010. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy nem csak ezzel a barátommal volt így, mindegyiknek megmondtam mit akarok, és mind kihasználta a bizalmamat.... hát ennyire nincs becsület az emberekben?!?! hogy tudnak így élni? elaltatott lelkiismerettel...
2010. jan. 8. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Ettől csak élvezetesebb kihívás leszel. Inkább mondd valahogy így: komoly kapcsolatot szeretnék, amiben legalább egy évig nincs szex. Ez rögtön kirostálja a disznóbbakat :D
2010. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:

Látod-látod, mindegyikkel így jártál, ez bizonyítja, hogy egy féle típusú szemét pasik jönnek be!

Tanács: Kezdj kicsit szürkébb, rendesebb fickókkal.

2010. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó jó persze. épp így választottam az utolsó páromat. beszéltünk arról, hogy ki mit akar és mégis... nem lehet kiszűrni, vagy legalábbis én nem tudom
2010. jan. 9. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!