Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmről most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmről most derült ki hogy *urva! Mit csinályak?!?

Figyelt kérdés
Óvoda ota ismerjük egymást és most ki derült hogy nincs elég keresélete és *urváskodik!26-ok vagyunk edig a legjobb barátok voltunk mindig együtvoltunk számithatunk egymásra de igy hogy "mocskos" nem azt mondom hogy angyal vagyok de nem tudom mit mongyak ezután neki!
2012. jan. 17. 20:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
vidd el egy körre!
2012. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Csinály' krumplis tésztát
2012. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok!!!!
2012. jan. 17. 20:05
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha csak barátok vagytok, mit érdekel? 34F
2012. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 pqpqpq ***** válasza:
azert irtam
2012. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
akkor kérdezd meg, miért süllyedt erre a szintre. ja és miért nem csinálja inkább lakáson?
2012. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Valami rendes javaslat nincs???
2012. jan. 17. 20:06
 8/28 anonim ***** válasza:
42%
Add már meg a számát! Youtube szárt csinálok belőle, és napiszar celebet! Zsigmond voltam!!!
2012. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
először is tanulj meg helyesen írni, azután lehet hogy rááll az agyad a tudományokra és valahogyan, majd orvoslod a problémát, ha ez az erkölcsi határaidba nem fér bele, szakítsd meg vele a kapcsolatot, ha belefér kezeld őt ugyanúgy, ha meg nyertél a lottón dobd meg pár millióval és szerintem abbahagyja
2012. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Jó barátnők lehettek, ha ezt most tudod meg, és ennyire kiakadsz...


Mitől lenne mocskos? Arra nem gondoltál, hogy esetleg rá van szorulva?


Mondjuk mond azt neki, hogy "Beiratkoztam egy magyar nyelvtan tanfolyamra" mert ha tényleg 26 éves vagy, és ennyire vagy képes helyesen írni, hát akkor nem a barátnőd "mocskos"...

2012. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!