Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kiderült a legjobb barátnőmről...

Kiderült a legjobb barátnőmről hogy cigány. Most kicsit össze zavarodtam, nem tudom hogy álljak ezekután hozzá. (? )

Figyelt kérdés

Párszor ugyan megkérdőjeleztem magamba hogy vajon nem az-e,de mindig eloszlattam a kételyeket,sőt ha ismerőseimnek mutattam rólla képet és kérdezték hogy nem-e cigány. hevesen elkeztem velük vitatkozni hogy nem az.Most viszont egy véletlen folytán megtudtam hogy tényleg az és örökbefogadták a mostani szülei,ők magyarok.Voltam nálluk egy csomószor teljesen hétköznapi életet élnek,bár ott is motoszkállt bennem valami hogy ő a családba a "legsötétebb".Imádom a barátnőm, de most hogy szárazon közölték velem hogy cigány kicsit megrázott,nem tudom hogy viselkedjek ezek után vele. Hozzátszem ő nem tudja hogy örökbefogadták,vagy csak nem monta el nekem azt nem tudom,így rákérdezni se merek.Ezenkívül utálja a cigányokat,vagyis inkább olyan véleménnyel van rólluk mint a magyarság nagy része,szóval ez is nagyon bizarr.

15/L


2010. szept. 26. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Senkinek nem a származása számít. Viselkedj úgy vele,mint eddig!
2010. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell ezzel foglalkozni. Remélem, nem hiszed azt, hogy a cigányok a születésüknél fogva genetikailag rosszak. Az ember kulturálisan, a szokásait tekintve olyanná válik, mint a környezete, meg elsősorban a szülei. Ezt számos esetben tudományosan is dokumentálták. Meg te is megnézheted, mondjuk Amerikában. Egy Koreából vagy máshonnan kis korban örökbefogadott gyerek tökéletes amerikai lesz. A hazai cigányság zömének problémás viselkedése egy nemzedékeken átöröklődő kulturális hagyomány, ami a modern világba egyre kevésbé illeszthető be. De ez nem jelenti azt, hogy ne lenne ebből kiút, és ezt az eltérő nevelés, a gyermekkori környezet biztosítja elsősorban. Úgy hogy összefoglalva, ha egyéb bajod nincs, akkor butaság most ez az "összezavarodás".
2010. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Phoney ***** válasza:
100%

Magyar értelemben nem attól "cigány" valaki, hogy annak született, hanem attól, hogy annak nevelték. Nyugodtan elfelejtheted, a szó szerint (genetikai értelemben vett) rasszizmus elég elavult és primitív elgondolás.


Ettől biztos sok szentnáci szívbajt kapna (mármint hogy a cigány is embernek születik, és hogy az árja magyarból is lehet aljadékot nevelni), de ez van.

2010. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én legjobb barátnőm félcigány, 12 éve legjobb barátnők vagyunk, és ugyanolyan mint én,ez ne akardályozzon meg a barátságba!
2010. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
11:05 csak kár, hogy azt nem tudják elismerni a "szentek" hogy árja magyar nem létezik:)
2010. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

te nem vagy 10as

Most tegnap óta pl. mi változott?Vagy azóta h.tudod h cigány?


Ugyanaz az ember akit barátként szeretsz.

pff

2010. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
10as=100as
2010. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted, mit számít, hogy cigány? Eddig is a viselkedését ítéleted meg, nem a származását.
2010. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszerű BARÁT vagy...

Inkább téged kellene messzire elkerülni, mert emberileg egy nagy nulla vagy, én szégyellnék egy hozzád hasonlóan ostoba lányt barátnőmnek hívni.

2010. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó ! Teljes mértékben egyet értek !


Nem neked kéne hozzá máshoz viszonyulni, hanem neki hozzád. Ha a legjobb barátnőmről kiderülne, hogy félig afgán, félig néger, nekem akkor is a legjobb barátnőm lenne, nem kérdéses.

Te meg gondolkodj el rajta, hogy biztos ő a legjobb barátnőd ?


" Igazi barát az, aki elfogad téged úgy, ahogy vagy, minden hibáddal minden rossz tulajdonságoddal együtt."

2010. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!