Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy valaha visszakaphatom?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszettem egy srácnak. Ő is nekem. De lelki gondjaim miatt képtelen voltam megadni neki a szenvedélyt. Így vége lett. Tudom, hogy elrontottam, de úgy érzem meg tudnék, és meg is akarok változni (magam miatt is), és szeretném őt is visszakapni. Van rá esély?
2012. jan. 17. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy megváltoztál és hátha
2012. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs esélyed már nála.
2012. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tipikus eset amire a választ csak a másik fél tudja megadni
2012. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér.
2012. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki érdemel egy új esélyt. Szerintem beszélj vele és tuti, hogy visszafogad. :)
2012. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

fifti-fifti!


talán igen talán nem!


Annyit tehetsz, hogy bevallod őszintén neki és nyíltan az érzéseidet, és kiderül mit szól hozzá. De ne csodálkozz ha nemet mond!


DE! ha nem kérdezed meg akkor sosem tudod meg.....

2012. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

esély mindig van, a kérdés, hogy mennyi?

ha komolyan gondolod egy próbát megér. elvégre is mit veszíthetsz?

2012. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Fordított esetben téged sem érdekelne, hogy mi a baja, mint az empátiájukról híres csajokat úgy általában.
2012. jan. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!